Cilde Bulaşan Saç Boyası Silici

Son zamanlarda saç bakımı ve şampuanlar hakkında çok fazla paylaşımda bulunduk. Bir süredir tanıtımını yapmak istediğim birkaç ürün bulunuyordu. Bunlardan ilki saç boyası silici olduğu için öncelikle onun hakkında yorumlarımı paylaşayım boya silici sonrasında diğer ürünlerin tanıtımına değinirim dedim. Bunun dışında daha farklı konu başlıkları hakkında fikir alışverişinde bulunmak için forum bölümüne göz atabilirsiniz.

Bu konu başlığında akıllara gelen iki soru bulunmaktadır. Elde olmayan imkanlarla cilde yada çeşitli objelere bulaşan saç boyası nasıl çıkar? İkinci soru ise saça bulaşan saç boyası nasıl çıkar? İkinci sorunun cevabını ayrı bir yazıda detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. İlk sorunun cevabının ise oldukça kolay bir çözümü olduğunu belirtelim.

Cilde Bulaşan Saç Boyası Nasıl Silinir

İnternette bunun için birden fazla çözüm sunulmuş. Büyük oranda bu çözümlerin pek bir işe yaramadığını belirtmek istiyorum. Çünkü karbonatlı su ile sildiğiniz zaman çok da bir etki görmeyi beklemek saçma olacaktır. Bu konuda kuaförünüzden destek alırsanız kısa süre içerisinde size bir silici yardımıyla müdahale edecektir. Evde kendi imkanlarınızla saçınızı boyadıysanız oldukça pratik bir üründen destek alabilirsiniz.

İnternette kısa bir araştırma yaptığınız zaman saç boyası silici olarak satılan ürünlerin oldukça geniş fiyat aralığından satıldığını görmeniz mümkün olmaktadır. İşin ucunda ekonomi varsa o zaman 150 tl ile 10 tl arasında değişen bu ürünler arasından daha ekonomik olanı tercih etmenizi öneririm. Tabi ki fiyat kadar cilt sağlığı ve kalitede son derece önemlidir.

Radikal Ciltten Boya Silici

Bazı internet sitelerinde 30 – 35 tl civarında satılsa da iyi araştırma yapıldığı zaman pek çok güvenilir web sitesinde 10 – 15 tl arasında satın alınabilmektedir. Kendi kuaförümünde kullandığı bir ürün olduğu için ciltte tahribat oluşturmaksızın boyaların silinmesi için bu üründen faydalanabilirsiniz. Bunun dışında pek çok üründe bulunur kısaca bir araştırma yaptığınız zaman bile boya silici ürünlere ulaşmanız mümkün oluyor. Yazımızın başında da değindiğimiz gibi fiyatları 150 tl civarında olan ürünlerin yaptığı etkileri 10 tl civarına satılan bir ürün ile de karşılamanız mümkün olabiliyor.

Yine de bu konu hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. İnternette yer alan boya silici pratik çözümleri burada yazmadım çünkü benim önceliğim arasında yer almıyor. Yine de bu konuda sizin de yorumlarınızı çok merak ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!