Çiçek Desenli Koltuk Takımları

Merhaba hanımlar, bugün sizlere evlerimizin olmazsa olmazları koltuk takımları hakkında bilgi vermek istiyorum. Son zamanlarda trend olan çiçek desenli koltuk takımları biz bayanlar tarafından oldukça beğenilmiştir. Farklı renk ve desenleriyle karşımıza çıkan bu çiçekli koltuk takımları uzun bir süre kendinden söz ettirecek gibi duruyor. Bayanlar, çiçekleri normal de de çok sevip, beğendiğinden dolayı bu çiçek desenli koltuk takımlarını da eminim çok sevecektir. Biz bayanların ruhunu ve enerjisini yansıtan bu koltuk takımları ile de gelen misafirlerin gözleri bu koltuklarda kalacak ! Şimdi hep birlikte çiçek desenli koltuk takımı modellerine göz atalım. Bu yazımız evini yeni döşeyenler ve evini yenileyecek olanlar için umarım faydalı olur.

1- Berjerleri Çiçekli Koltuk Takımları

İkili ve üçlü koltukları genelde düz olup sadece berjerleri çiçekli olan bu takımlar oldukça yaygındır. Sadece berjerleri ile salona farklı bir hava katan bu koltuk takımları ile modaya rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz.

buyuk-959ace787d

2- Retro Çiçekli Koltuk Takımları

Retro modasının son yıllarda ne kadar hakim olduğunu bilmeyen yoktur. Koltuklarımızda da kullandığımız bu retro modası ile eskiye dönmenin vakti geldi. Oldukça dikkat çekici ve sıra dışı desenleriyle biz bayanların ilgi odağı olmuştur.

cicek-desenli-koltuklar

3- Avangart Koltuk Takımları

Salonlarımıza yıllardır şıklık katan avangart koltuk modelleri şimdi de çiçekli desenleri ile karşımızda. Kendisi zaten başlı başına şık ve zarif duran bu koltuklar çiçek desenleri ile de birleşince daha bir şık ve göz kamaştırıcı olmuştur.

Çiçek-desenli-avangart-koltuk-takımı-modeli

4- Yastıkları Çiçekli Koltuk Takımları

Yoğun çiçek desenlerinden pek hoşlanmayan bayanlarımız, sadece yastıklarında bu çiçek desenlerini kullanarak daha sade bir salon yaratabilirler. Koltuğun rengiyle uyumlu olabilecek bu çiçek desenleri, koltuklarımıza ayrı bir canlılık katmaktadır.

Çiçek-Desenli-Koltuk-Takımı-Modelleri

5- Pembe Çiçekli Koltuk Takımları

Genelde bayanlar tarafından en çok kullanılan ve sevilen bir renk olan pembe, koltuklarımızda da son yıllarda epey moda bir renk hale gelmiştir. Çiçek desenleriyle de buluştuğu zaman, şirin koltuk takımlarına kavuşabiliriz.

Çiçek-Desenli-Koltuk-Takım-Modelleri,

6- Karışık Çiçekli Koltuk Takımları

Karmaşıklıktan ve renklerin birleşiminden hoşlanan bayanlarımız için bu koltuk takımları tam idealdir. Farklı renk ve çiçeklerin birleşiminden oluşan bu koltuk takımları salonlarımıza canlılık katıp, farklılık yaratacaktır.

çiçek-desenli-köşe-takımları

7- Büyük Çiçekli Koltuk Takımları

Çiçek desenlerinin varlığını daha da belli etmek için büyük çiçek desenli modeller kullanarak koltuk takımlarımızı daha gösterişli hale getirebiliriz.

e52ff7f0dcdcf7d879f63fc257ef9d7b_1

 

8- Yaprak Desenli Koltuk Takımları

Çiçek ve yaprak desenleriyle birleşen bu koltuk modelleri de biz bayanların hoşuna gideceği aşikardır.

Renkli-yaprak-desenli-ladin-koltuk-takımı-modeli

 

 

9- Karışık Renkli Koltuk Takımları

Son yıllarda moda haline gelen farklı renkli koltuk takımları artık tek renkli olanlarını geride bırakmaktadır. Salonlarımıza daha bir canlılık ve güzellik katan bu koltuk takımları da epey kullanışlı hale gelmektedir. Üzerlerinde kullanabileceğimiz farklı çiçekler ile de farklı bir ambiyans yaratmak mümkündür.

Weltew-Mobilya-2015-Cadde-Koltuk-Takımı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*