Chloe Love Story Parfüm Özellikleri ve Kullanımı

Kadınların en çok tercih ettiği parfüm markalarından biri olan chloe, geçmişten bu yana kadınlara en güzel kokuları sunmaya devam etmektedir. Love story parfüm de aynı şekilde birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Aşkı ve özgür ruhu simgeleyen parfüm, bu karaktere sahip kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Baştan çıkarıcı bir kokuya sahip olan chloe love story parfüm, her an kullanıma uygun olan parfümlerden biridir.

Chole love story parfüm kullanımı

Kilitli şişesi ve kapak bölümünde kurdele ile satışa sunulan chloe love story parfüm, temiz kıyafetler ile kullanılmalıdır. Kıyafetlere sıkılabileceği gibi direkt olarak tene de sıkılabilir. Parfümün istenen etkiler gösterebilmesi için ortalama 20 cm uzaklıktan sıkılması daha uygundur. Love story, omuz bölgesine, boyun bölgesine ve saçlara rahatlıkla uygulanabilir. Deodorant ve vücut kremi ile kullanılması kullanan kişinin etkili ve uzun süreli bir koku yaymasına yardımcı olur.

Chole love story parfüm avantajları nelerdir?

Love story parfüm metal bir kapa sahiptir. Bu sayede içeriğinde yer alan özel koku seansı şişede kalmakta ve uçmamaktadır. Ayrıca sıradışı bir tasarıma sahip olan şişesi ile kadınlara çekici ve modern bir yapıyı temsil etme imkanı sunuyor.

Chole love story esansları ve özellikleri

Parfüm içerisinde yer alan seanslar arasında ilk olarak karşımıza çıkan portakal çiçeğidir. Portakala çiçeği ile karşı cinse daha çekici bir koku yaymak mümkündür. Bunun yanında içerisinde bulunan Madagaskar yasemini ise mutluluk hissi duyulmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca parfüm içerisinde bulunan sandal ağacı kokusu taze ve çekici bir hava yaratılmasına olanak sağlıyor.

Chloe love story parfüm fiyatı ile biraz sınırları zorlasa da oldukça kalıcı bir koku bırakan parfümler arasında yer almaktadır. Ancak bu kokuya sahip olmak için önemli bir meblağı gözden çıkarmanız gerekir.

Chloe love story parfüm fiyatı: 330 TL (KDV dahildir.)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!