Chester Koltuk Modelleri

Merhaba sevgili hanımlar, son yıllarda trend olan  koltuk modellerinden olan chester koltuk modellerini bugün sizlerle paylaşmak istiyorum. Biz bayanların baya bir ilgisini çeken ve her geçen gün her evde görmeye alıştığımız bu chester koltuk modelleri salonlarımız için birer harikadır. Bulunduğu her odaya ayrı bir şıklık ve zariflik katan bu koltuk modelleri her rengiyle göz kamaştırmaktadır. Bayanların en çok önem verdiği şıklık ve zarafeti bu koltuk modellerinde bulabilirler. Şimdi sizlere bir kaç chester koltuk modeli göstermek istiyorum. Evini yeni döşeyecekler ve evlerini yenileyenler bu yazıyı mutlaka okumalılar.

1- Pudra Rengi Chester

Son zamanların trend rengi olan pudra rengi bulunduğu her şeye yakışmaktadır. Salonlarımıza ayrı bir şirinlik ve güzellik katan bu renk chester koltuk modelleri ile birleşince de ayrı bir güzellik ve hava katmaktadır. Ayrıca diğer koltuk modellerine göre daha modern duran bu chester koltuklar günümüz modasına daha bir uyum sağlamaktadır.

2015-2016-Chester-Koltuk-Takımı-Modelleri-14-

2- Mor Renk Chester

Hanımlarımızın bir diğer sevdiği ve evlerinde kullanmaktan vazgeçemediği renk ise mor renktir. Bu renk de bulunduğu koltuk takımlarıyla epey bir güzel ve canlı durmaktadır.

2015-chester-koltuk-takimi-modelleri-h1436004749

3- Desenli Chester

Chester koltuk denilince genelde akla düz renkler gelmektedir ama desenli chester koltuk takımları da popülerliğini arttırmaya devam etmektedir. Sadece berjerleri de desenli olabilmektedir. Salonlarımızda farklılık katmak istiyorsak bu desenli chester koltuk modellerini mutlaka denemelisiniz.

2016-trendi-chester-koltuk-takimi

4- Köşe Takımı Chester

Son yılların gözdesi köşe koltuk takımları da chester modelinden nasibini almaktadır. Hem köşe takımı kullanmak isteyenler hem de chester dan vazgeçemeyenler bu koltuk modeli tam da sizlere göre. Hem şık hem de spor duran bu model bayanlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Sizde farklılıktan yanaysanız bu modeli denemenizde fayda var.

2013084718_chester_ke_koltuk_model__chester_ke_takmlar_en_k_11686chester-kose-koltuk11

5- Deri Chester

Deri koltukların ayrı bir şıklığı ve ağırlığı bulunmaktadır. Bir de bu deri koltuklar chester koltuk modeline dönüşürse işte o zaman salonlarımızdaki asaleti ve şıklığı siz düşünün. Bu koltuk modelleri ile salonlarımıza daha modern bir hava katmak elbetteki mümkündür.

berrak-chester-koltuk-1280x960 6- Beyaz Chester

Asilliğin rengi olan beyaz renk, chester kotluk modellerini en zarif gösteren renklerden biridir elbette. Bembeyaz salonlar herkesin dikkatini zaten çekmektedir. Fakat beyaz chester koltuklar ile bu ilgi ve dikkati daha da yoğunlaştırmak mümkündür.

chester_koltuk_takimi

 

7- İki Renkli Chester

İki renkli kotluk takımlarının son yıllarda moda olduğunu görmekteyiz. İşte bu yüzden bu chester koltuk modellerinde de iki renk olmazsa olmazlardan. Birbirine uyumlu veya zıt renkler seçerek salonlara farklı bir hava katabiliriz.

gold-chester-koltuk-takimi

8- Yataklı Chester

Biz bayanlar koltuk seçerken en çok dikkat ettiğimiz şey, açılır kapanır olmasıdır. Gelen misafirlerimiz için yatak olması bir koltuk için en önemli özelliklerden biridir. İşte bu yüzden chester koltuk modellerinde yataklı modeller oldukça tutulmaktadır.

oscar-yatakli-chester-koltuk-takimi-2-28021-13-B

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*