Cengiz Abazoğlu Elbise Modelleri 2014

Cengiz Abazoglu Elbise Modelleri 2014 Resimleri (20)

Ülkemizin dünyaca ünlü moda tasarımcısı Cengiz Abazoğlu bu seneye özel tasarlamış olduğu elbise modelleri ile moda dünyasının dikkatlerini ve takdirlerini bir kez daha üstünde toplamayı başarmıştır. Özellikle de Cengiz Abazoğlu yazlık elbise modelleri ile birçok moda eleştirmeni ve kadın tarafından takdirle karşılanmış, üretilmiş olan modeller yoğun ilgi görmüştür. Üstelik bu ilgi ve başarı sadece yazlık elbise modellerinde kalmayarak günlük elbise modelleri, gecelik elbise modelleri ve diğer elbise modellerine de yayılmıştır. Moda sektöründe tabiri caizse kendi krallığını kuran ünlü modacının birbirinden güzel koleksiyonları, dünya modacıları tarafından da büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam etmektedir.

Cengiz Abazoğlu elbise modelleri 2014 tasarımları nelerdir?

Sayın Abazoğlu ortaya koyduğu her modelle diğer markalara örnek tasarımlar ortaya koymaya devam etmektedir. Özellikle şifon etekli elbise modelleri ve üst kısmı transparan tasarlanmış elbise modelleri ile ses getirmeyi başaran ünlü modacı bu modellerin yanı sıra straplez ve tek omuz askılı tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tasarlamış olduğu her modele bir sanat eseri gibi yaklaşmayı bilen Abazoğlu, ince detaylara ve elbisenin oluşumundaki her aşamaya da katkı sağladığı bilinmektedir. Ünlü modacı özellikle de moda dünyasının önde gelen markalarından olan Adil Işık markasıyla yapmış olduğu işbirliği ile de son zamanlarda büyük ilgi toplamayı bilmiştir.

Cengiz Abazoğlu elbise tasarımlarına bakıldığında genel olarak özgün modeller göze çarpmaktadır. Ayrıca cesur elbise modelleri tasarlamada da üstün olan modacının eserlerinin yer almış olduğu 2014 elbise koleksiyonu, günlük kullanıma uygun modeller de içermektedir. Cengiz Abazoğlu günlük elbise modelleri hem günlük kullanımda rahatlıkla kullanılabilmekte hem de özel davetlerde tercih edilemeye uygun modellerden oluşmaktadır. Günlük kullanım elbise modelleri arasında straplez ve çapraz askılı elbiseler, simetrik etek kesimleriyle ilgi görmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanında tek askılı elbiselerle de günlük kullanım için tercih edilen Abazoğlu tasarımları son yılların yenilikçi tasarımları ile uyum içindedir.

Cengiz Abazoğlu elbise modelleri içinde gece yemeklerinde tercih edilebilecek modeller de beğenilen modellerler arasında yer almaktadır. Özel davetlerle rahatlıkla tercih edilebilecek olan bu elbiseler özellikle straplez tasarımlarla ve transparan detaylarla kadınların yanı sıra erkeklerin de ilgisini çekmektedir. Cengiz Abazoğlu gece elbise modelleri genellikle koyu renklerle tasarlanırken, tasarımda en çok siyah renk tercih edilmektedir. Ayrıca Abazoğlu gece elbiselerinde balık etek, şifon etek ve kabarık balık etekler gibi etek modelleri önde gelen etek tasarımlardandır.

Abazoğlu tasarımlarındaki tül, püskül ve danteller kullanılarak oluşturulan modeller ilgi çeken modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca elbiselerdeki asimetrik çizgiler ve bel kuşağı gibi farklı birçok detay da modelin kendine özgü havasının oluşumuna katkı sağlamaktadır. Bu güzel elbise modellerini moda dünyasına kazandıran sayın Abazoğlu’nun ilerleyen sezonlarda yine bomba gibi koleksiyonlarla karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*