Capilex Tüy Azaltıcı Ürünler ve Özellikleri

 Capilex Tüy Azaltıcı Ürünler ve Özellikleri

Capilex tüy azaltıcı ürünleri krem, jel ve losyon gibi kullanım çeşitliliğiyle kategorilere ayrılmış şekilde satılmaktadır. Epilasyonlardan farklı olarak uygulanması tüylerin alındıktan sonra olmasıdır. Kullanacağınız bölgelere göre jel, losyon ya da krem olarak olmak üzere kullanım çeşiti isteğinize göre değişebilir. Capilex tüy dökücü ürünler ile ilgili sizlere yazımızda, capilex tüy azaltıcılar nasıl kullanılır ve özelliklerinin ne olduğunu anlatacağız.

Capilex tüy azaltıcıların özellikleri

Capilex tüy azaltıcı kremler

Kadınlar ve erkekler tarafından kolay ve rahat bir şekilde kullanılabilir. Sürekli ve düzenli kullanıldığı taktirde tüylerin daha geç çıktığını ve inceldiğini göreceksiniz. Capilex tüy azaltıcı kremin faydasını görmek istiyorsanız düzenli olarak  6 ay boyunca kullanın. Böylelikle tüyleriniz konusunda etkili bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Capilex tüy azaltıcı jeller

Diğer tüy azaltıcılara göre içerisinde bulundurduğu aromaterapik özellikten dolayı farklı etki yaratır. Jelin bu özelliğe sahip olması tüylerinizin yavaş yavaş yok olmasını ve   zamanla azalmasını sağlayacaktır. Capilex tüy azaltıcı jelin faydaları ise pratik kullanımı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamak, ekonomik bir fiyatla satılması ve içerdiği bitkisel özler sayesinde cildinizi beslemesidir.

Capilex Tüy Azaltıcıların Kullanımı

– Öncelikle tüylerinizi jilet hariç herhangi bir epilasyon yöntemi ile alarak cildinizi temizleyin.

– Tüyleri alınan cildinize capilex losyonu, kremi ya da jeli masaj yolu ile yedirerek sürün.

– Tüyleriniz tekrar çıkana dek sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 defa düzenli olarak uygulamaya devam edin.

– Cildinize uyguladığınız capilex tüy dökücü krem veya jeli su ile durulama yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca ciltte herhangi bir probleme sebep olmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

– Kullandığınız capilex tüy azaltıcı ürünler uygulanma sonrasında güneş ışınlarından etkilenmez. Güneşe rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın