Calvin Klein Europhia Bayan Parfümü

Etkileyici şişe tasarımı kokusu ile sofistike parfümlerden biri olan calvin klein europhia bayan parfümü, 2005 yılında Calvin Klein markası tarafından üretilmiştir. Markanın önceki kokuları ile nota bağlantıları bulunan parfüm, kendine güvenen kadınların tercihi konumundadır. Parfüm içerisinde yer alan farklı meyvelerin oluşturduğu kokular, kadınların seksi ve kışkırtıcı olmalarında etkilidir. Ayrıca calvin klein europhia tüm cilt tipleri için uygun bir parfüm olarak karşımıza çıkar.

Calvin klein europhia özellikleri

Her cilt yapısında kullanılabilen calvin klein europhia bayan parfümü, tepe notasında sicilya bergamutu ve sulu yeşil akoru içerir. Kalp notasında ise hanımeli çiçeği ve manolya bulunduran parfüm, nilüfer çiçeği ile harmanlanmıştır. Bun yanında dip notasında da kremsi akor ve sandal ağacı yer alır. Baş döndürücü etkisi ile sınırları zorlayan calvin klein europhia, gizemli ve cezbedici bir koku barındırır.

Calvin klein europhia avantajları

– Kullanan kişinin kendini daha seksi hissetmesine olanak sağlar.
– Özgür olmayı seven kişilerin kendilerini ifade edebileceği bir parfümdür.
– Karşı cinse çekici gözükmek isteyenler için dikkat çekici bir koku yayar.

Europhia bayan parfümün kullanımı

Cilde ve kıyafete kolayca uygulanabilen calvin klein europhia, kullanımı gayet basit olan bir parfüm özelliği taşır. Ancak tene uygularken cildin temiz olmasına özen gösterilmelidir. Temiz ciltte daha kalıcı olacağı gibi gerçek kokusunu yansıtma şansına sahip olur. Aynı durum kıyafetler için de geçerlidir. Kullanım sırasında parfümün sıkıldığı kıyafetleri temiz olması önemlidir.

Calvin klein europhia fiyat: 313 TL.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!