Boncuklu İğne Oyası Modelleri 2016 Çeşitleri Burada!

Son yıllarda tığ ile yapılan oyaların yanı sıra iğne ile yapılan oyalarda yaygınlaştı. Çeşitli malzemelerle birbirinden farklı modeller ortaya çıkabiliyor. Mesela iğne ile birden fazla ürüne farklı uygulamalar yapılabiliyor.

2016 Modasında Boncuklu İğne Oyası Çeşitleri

İğne oyaları havlu, yazma, yastık ve örtülere hareket ve şıklık katıyor. Bugün sizlere boncuklu iğne oyası 2016 model ve örneklerinden bahsedeceğiz. 2016 yılında her şeyde olduğu gibi iğne oyalarında da yenilikler meydana geldi. Özellikle son zamanlarda çok popüler olan iğne oyaları bayanlar tarafından çok fazla tercih edilmeye başladı. Bu tercihin artması ile de iğne oyaları çeşitlendirilmeye, yeni örnekler ve teknikler ortaya çıkmaya başladı.

Boncuklu iğne oyası ile yapılan havlu, yazma ve süs yastıklar daha fazla tercih edilir hale geldi. Çoğunlukla evlilik çağındaki kızlar için çeyizlik olarak yapılsa da günlük kullanımda tercih edenler de vardır.

Kendi hayal dünyanızı da işin içine katarak yeni boncuklu iğne oyası modelleri oluşturabilirsiniz. İnternet ortamında bulabileceğiniz modellerden de faydalanarak yeni denemeler yapabilirsiniz. Sizler için sitemizde birbirinden farklı ve şık iğne oyası resimleri derledik, bunlara göz gezdirip denemeler yapabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Boncuklu İğne Oyası Modelleri 2016 Resimleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!