Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir

Burçlar arasında gerçekçi karakteri ile dikkatleri üzerinde toplar. Boğa burcu erkeği ile kadını arasında en fazla gerçekçiliği konusunda benzerlik bulunur. Sessiz tabiatı onu daha sakin ve gizemli bir hale getirmiştir. Düşlemeyi ve düşleri için mücadele etmeyi sever. Çoğunlukla bu mücadelesi söz konusu olduğunda elinden geleni yapmakta çekinmeyecektir. Mücadelesi konusunda çoğunlukla alışkanlık seviyesine indirdiği alışkanlıkları da onun yardımcısıdır.

Hoşlanmadıkları Nelerdir

Sadakat olmazsa olmazları arasında yer alır. Sadece eş seçiminde değil arkadaş hayatında da onun hep yanında olunmasını istemektedir. Bir boğa kadınını alışkanlıklarından vazgeçirmek mümkün değildir. Bu sebeple onunla iyi bir arkadaş olmak için onun rutinlerine riayet etmeniz gerekebilir. Tembel insanların var olduğunu bilmek bile onu yıpratabilir. İş hayatında ve rutinleri içerisinde tembel insanların varlıkları boğa burcu kadınını bir hayli yıpratacaktır.

Maddiyat ve Diğer Konular

Rahatlık son derece önemlidir. Dingin ve sakin yaşantısını maddi rahatlık ile desteklemekten hoşlanır. Riske girmeyi sevmeyen yapısı nedeniyle ihtiyacı olan bu yaşantıyı çoğunlukla kendi başına kurmakta zorluk çekebilir. Merhametli ve yardımsever özelliği nedeniyle de bu konu başlığı söz konusu olduğunda zorluk yaşayabilir.

Sadık Olmak Onunla İyi Geçinmektir

Eş seçiminde sadakate son derece büyük bir önem verir. Bu durum onun için o kadar önemlidir ki sevgi ve saygı duyduğu eşi için yapamayacağı yoktur. Tek eşli yapısı bu özelliği ile anılan burçlar arasında onu ilk sıraya taşımak için yeterli olmaktadır.

Huzursuz bir hayat onu hep yıpratır. Bu sebeple ev yaşantısı içerisinde dinginlik ve sakinlikten yana bir tercih kullanır. Ailesi ile ilişkileri iyi olsa da ev içerisinde kalabalığa pek tahammül edemez.

Hoşlandığı Davranışlar

Müzik dinlemek onun olmazsa olmazları arasında yer alır. Rahat rahat düşünüp hayal kurabileceği bütün sanatlarda varlığını sürdürür. Yemek yapmak onun kendini anlatma şekli olabilir. Kendi yaptığı hediyeleri arkadaşları ile paylaşmaktan özel bir mutluluk duyarlar. Onlar için en uygun meslek seçimi sakin ve dingin konularda ön plana çıkanlardır. Yoğun ve hızlı iş hayatı onların istediği meslekler arasında yer almaz.

Ailelerine çok önem vermelerine rağmen çok fazla çocuk sahibi olmaya sıcak bakmayabilirler. Çocuk gürültüsü ve gerginliği onları yıpratabilir. Bu konuda boğa burcu erkeği ile en fazla farklılık yaşadıkları konu başlıkları arasında önemli bir noktada yer aldıklarını da belirtmek gerekmektedir.

Burç yorumları ile ilgili merak ettiğiniz konu başlıkları hakkında kadın forumu bölümünü ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*