Boğa Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir

Boğa burcu kadını ile kıyaslandığı zaman daha çalışkan olduklarını söyleyebiliriz. Boğa burcu erkeği son derece inatçı ve hareketli bir yapıya sahiptir. Burcun en çok dikkat çeken sakin yapısı onun çevresi tarafından çok gizemli bulunması anlamına gelir. Oysa ki bu sakin yapısının altında gerektiğinde çok çevik bir kişinin saklı olduğunu da söylemek yanlış olmayacaktır. Bir diğer şaşırtan özelliği ise sabit fikir noktasına da ulaşabilen inatçılığında gizlidir.

Aile İlişkileri

Boğa burcu erkeğini aile ilişkileri ve sosyal hayatında kızdırmak pek doğru bir tercih olmayacaktır. Her ne kadar haksız olduğunu bilse de inatçı yapısı nedeniyle ikna edilmesi bir hayli zor bir hal alabilir. Ailesi ve eşiyle uyumlu bir bireydir. Çocukları çok sevmesinin yanı sıra onların kendine saygı duymasını da bekler. İyi bir aile babası olmasının yanı sıra başarıya olan ihtiyacını asla tatmin edemez. Bu durum da boğa burcu erkeğini oldukça disiplinli bir noktaya geçiş yapmasını sağlayabilir. Boğa burcu erkeği başladığı işi sonuna kadar devam ettirmeyi sever. Bu da onun ailesinden beklediği başarının parolası olarak dikkat çeken bir konudur.

İş İlişkileri

İnatçı olması, hırslı olması ve sakin görünüşünün altına gizlediği hareketli yapısı onu iş hayatında bir adım öne çıkartır. Fiziksel olarak sağlam ve sağlıklı bir görünüme sahiptir. Bazı sağlık problemlerinden dolayı çoğunlukla boğa burcu erkekleri bilgisayar ve masa başında çok fazla oturacak işlerden hoşlanmazlar.

Boğa burcu erkekleri çoğunlukla boyun bölgesinde zayıflık yaşayabilirler. Bu da iş hayatında daha fazla sahada olacakları mesleklerde mutluluk anlamına gelir. İş disiplinini maksimum seviyede tutarak ihtiyaçları olan başarıya doyabilirler. Eğer dinginlikten hoşlanan bir boğa burcu erkeği ise çoğunlukla risk almayı sevmedikleri için daha geri planda kalmayı deneyebilirler.

Aşk Hayatları Hakkında

Öncelikle lüks hayattan ve huzurlu bir yaşantıdan keyif alırlar. Bu özellikleri neticesinde zaten dikkat çeken bir hayata sahip olurlar. Bunun dışında atletik yapıları ve sağlıklı vücut özellikleri ile de dikkat çekmeyi başarırlar. Bu da boğa burcu erkeklerinin çoğunlukla ilk bakıldığı andan itibaren dikkatleri üzerine toplamayı başardıkları anlamına gelir. Savurgan olmamasına rağmen cömert ve paylaşmayı seven yapıları sayesinde de bir adım daha önde devam ederler. Üstelik sadakate son derece önem verdikleri için en sadık erkeklerin bu burçtan çıktığını söylersek yanlış olmayacaktır.

Burçlar ile ilgili daha fazla paylaşıma ulaşmak isterseniz lütfen yorum bölümünden iletin. Aynı zamanda paylaşımlarınıza kadın forumu bölümünden devam ederek daha fazla kullanıcı ile sohbet etme olanağına da ulaşabilirsiniz. Sağlıkla kalın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*