Blackwood Siyah Diş Macunu Kullananlar

Bir süredir kullandığım ve ilk aldığım zaman çok da beklentiye girmediğim bir ürün hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağım. Çoğunlukla bu tarz konuları forum bölümünde tartışmayı daha doğru görsem de bazı ürünlerin torpilli olduğunu söylemeden edemeyeceğim. O sebepten blackwood siyah diş macunu burada yazılsa fena olmaz diyorum. Bu konuda sizlerin de yorumlarınızı merak ediyorum.

Splat Diş Macunu Kullanıcı Yorumları

Başlarda siyah diş macununun bir satış hilesi olduğunu düşündüğüm için kullanmaya direniyordum. Kardeşimde yaşadığım dönem içerisinde o kullanayım diye bana hediye edince mecburen ve beklentiye girmeden kullanmaya başladım. Çok ama çok memnunum diyemeyeceğim ama şu ana kadar kullandığım pek çok reklam ürünü diş macunundan da kaliteli olduğunu söylemem gerekiyor.

Ülkemizde çok fazla bilinmese de yurt dışında daha çok tercih edilen ve çok farklı ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. Bu sebepten farklı bir diş macunu satın almak istiyorsanız ebay yada farklı web sitelerinden bu markanın diğer ürünlerine de göz atabilirsiniz. Kim bilir belki de siz bu yazıyı okurken ülkemizde de pek çok farklı ürünün satışa sunulduğunu görmek mümkün olabilir.

Blackwood Siyah Diş Macunu Tadı Nasıl

Adı gibi kara ormanları hatırlatan bir tada sahip. Kimyasal içermiyor olması da bir adım öne geçmesine sebep oluyor. Çok rahatsız etmiyor olsa da diş macunu dendiğinde alışık olduğumuz bir tada sahip değil diyebiliriz. Belki de markanın kendi tarifi olan reçine kokusu bu ürünün tadı hakkında söylenebilecek en mantıklı kelimedir.

Çok yoğun bir köpürme beklemeyin! Pek çok kişi yoğun köpürmenin diş macunlarının temizlik özelliğini artırdığını düşünse de ne yalan söyleyeyim. Ben böyle çok köpüren ürünler kullandığım zaman daha çok deterjanla ağzımı fırçalıyormuşum gibi hissediyorum. Bu ürün de beni o kadar rahatlatan bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Blackwood Siyah Diş Macunu Kullanımı

Bu ürünün tadında okaliptüs ve naneye benzer ferahlatıcı bir tat alma durumu söz konusu oluyor. Aşırıya kaçmıyor olması da daha rahat fırçalama yapmamızı kolaylaştırıyor. Şimdi diyeceksiniz ki biraz önce reçine kokusu tadına sahip dedin. Şimdi de diyorsun ki nane ve okaliptüse benzer bir tadı var! Arada ki farkı özetleyecek olursam reçine kokusu çok tadında verildiği için altını çizmek istedim. Ağzınızda bıraktığı tat ise daha çok nane ferahlığını andırıyor.

Ne Kadar Siyahsa O Kadar Beyazdır

Son zamanlarda siyah diş macunu üreten firmaların büyük bir çoğunluğu bu slogan çevresinde hareket ediyor. Haliyle splat blacwood siyah diş macunu da gerçekten bu sözün hakkını veriyor diyebiliriz. Son olarak bu ürünün 14 yaşından büyükler için geliştirildiğini de ekleyerek yazımıza son verelim…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!