Birbirine Çok Benzeyen Ünlüler

İnsanlar çift yaratılmış derlerdi de inanmazdık. Bazı ünlü isimler birbirine o kadar çok benziyor ki şaşırmamak elde değil… İşte Türkiye ve dünyadan birbirine çok benzeyen ünlüler

Tülin Şahin-Cindy Crawford

birbirine-benzeyen-unluler-10

Bu ikiliyi birbirine benzetmeyen yoktur herhalde. Sivaslı Cindy olarak da bilinen ünlü manken Tülin Şahin ve ünlü güzel arasındaki benzerliği görenler şaşırıyor. Bir dönemin efsane mankeni Cindy Crawford da Tülin Şahin’i gördüğünde bir hayli şaşırmış.

Funda Eryiğit Nehir Erdoğan

birbirine-benzeyen-unluler-8

birbirine-benzeyen-unluler-9

İki güzel oyuncu birbirine çok benzetiliyor. Birbirlerinin kardeşi olsalar bu kadar benzerlerdi herhalde.

Melis Birkan- Sevinç Gürsen 

birbirine-benzeyen-unluler-7

birbirine-benzeyen-unluler-6

Issız Adam filmiyle bir anda tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen, mavi gözleri ile kendine hayran bırakan ünlü oyuncu Melis Birkan, kendisi gibi oyuncu Sevinç Gürsen’e adeta kardeşi gibi benziyor.

Sertap Erener- Zeynep Casalini 

birbirine-benzeyen-unluler-5

İkisi de birbirinden güçlü sesler. Birbirlerine benzerlikleri ise bir hayli dikkat çekici.

Uma Thurman- Ceyda Karan 

birbirine-benzeyen-unluler-3

birbirine-benzeyen-unluler-4

Dünyaca ünlü oyuncu Uma Thurman ile ünlü Türk gazeteci Ceyda Karan’ın birbirlerine benzerlikleri de bir hayli ilgi çekici. Özellikle saç kesimlerinin de benzer olması ve keskin yüz hatları onları bu kadar benzer kılıyor.

Nebahat Çehre- Evrim Alasya

Nebahat Çehre- Evrim Alasya2

Güzelliği tescilli bir oyuncu Nebahat Çehre. İlerleyen yaşına rağmen herkesi kendine hayran bırakıyor. Güneşin Kızları dizisinin güzel oyuncusu Evrim Alasya ise bir dizide onun gençliğini canlandıracak kadar benziyor.

Nina Dobrev- Victoria Justice

birbirine-benzeyen-unluler-

The Vampire Diaries’in güzel oyuncusu Nina Dobrev ile kendisi gibi oyuncu Victoria Justice de birbirine benzeyen ünlüler arasında. Onlar da adeta kız kardeş kadar benziyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*