Birbirinden Güzel 10 Farklı Soffio Bebek Bezi İncelemesi

Farklı konu başlıklarına değinmeye çalışsak da son zamanlarda bebek bezi fiyatları itibariyle önceliklerimiz arasında yerini almayı başardı. Uygun fiyatlı bir ürün olan soffio bebek bezi çeşitleri, yorumları ve fiyatları ile sizinle bu yazımızda buluşacak. Hazırsanız başlayalım…

A101 Soffio Bebek Bezi Yorumları

İnternet üzerinde bim ve a101 ürünlerine yapılan yorumların sayısını tespit etmek bile oldukça güç görünüyor. Bildiğiniz üzere bim ve a101 ürünleri çok geniş kitlelere ulaştığı için bu ürünler hakkında yorum sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuya daha önce yazdığımız soffio bebek şampuanı yazısında değinmiştik.

Öncelikle hiçbir markayı denemeden olumsuz yorumların merkezine çekmemek gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Soffio bebek şampuanı ürününü denedik ve çok başarılı bulduk. Bunun dışında bu ürününde pek çok kişi tarafından kullanıldığı ve oldukça başarılı olarak ifade edildiğini söyleyebiliriz. Bir de yorumların oldukça büyük bir kısmı “a101 bebek bezi daha ucuzdur” şeklinde yorumlanabiliyor. Birkaç örneği aynen kopyalamak gerekirse:

  • Hatice: Ben kullanmadım ama dış paketi bile kalitesiz duruyordu…
  • Ayşegül: Bana kalırsa pişik yaptırabilir.
  • Murat: Ben kullanmayı düşünmüyorum. Yine de çok ekonomik tabi ki.

Gördüğünüz gibi yorumlar çoğunlukla ön yargılı yaklaşan kişilerin yorumları olsa da gerçekten bebeğinin pişik olduğunu yada yapışkan bantlarının sorun yaşattığını söyleyen yorumlarda bulunuyor. Bunun dışında son derece memnun olduğunu söyleyen pek çok kişi olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Soffio Bebek Bezi İncelemesi

Henüz detaylı incelemesini yeni tamamladık. Yakın bir tarihte bu ürünün videosunu ekleyeceğiz. Daha öncesinde sizden gelen yorumlara da yer vermek istiyoruz. Kalite bakımından fiyatı ile kıyaslanacak diğer ürünlerden bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda birden fazla bebeği için bu ürünü kullanıp son derece memnun kalan insanların olduğunu da söylersek yanlış olmayacaktır.

Bim ve A101 fiyat performans açısından oldukça faydalı ürünler piyasaya sürüldüğü için kullanılabilir. Yine de tabi ki kesin cevabı burada sizin vermeniz daha doğru olacaktır.

Soffio Bebek Bezi Fiyatları 2019

Soffio Çocuk Bezi Fiyatı (Junior 8’li) 6,25 TL

Soffio Çocuk Bezi Fiyatı (Mini 42’li) 17,95 TL

Soffio Çocuk Bezi Extra Large 7’li fiyatı 6,25 TL

Soffio Çocuk Bezi Fiyatı (Maxi 9’lu) 6,25 TL

Soffio Çocuk Beiz Junior 23’lü fiyatı 17,25 TL

Soffio Çocuk Bezi Midi 34’lü Fiyatı 17,95 TL

Soffio Çocuk Bezi Yenidoğan 40’lı fiyatı 17,95 TL

Soffio Çocuk Bezi Extra Large 20’li Fiyatı 17,95 TL

Soffio Çocuk Bezi Maxi 30’lu 17,95 TL

Soffio Bebek Bakım Örtüsü

Son zamanlarda bütün bebek ürünleri satan markaların piyasaya sürdüğü bebek bakım örtüleri listesine soffio da dahil oldu. Şu an için elimize ulaşmadığı için deneme imkanı bulamadığımız için sadece fiyatı ve özelliklerini yazabiliyoruz. Yorumlarda sizde bu ürün hakkında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Soffio bebek bakım örtüsü ölçüleri: 60 x 90 cm

10 adet

Fiyatı: 6,95 TL

Soffio Ürünleri Nereden Alınır

Markanın adını neredeyse a101 ile birlikte duymayan kimse olmadığı için bu başlığı yazmak biraz gereksiz gibi durdu. Aslına bakarsanız son zamanlarda yeni açılmaya başlanan ve pek az kişi tarafından bilinen online mağazasını size tanıtmak için bu yazıyı kaleme aldık. A101 online mağazasına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. Mutlu haftalar diliyoruz. Bizi yorumsuz bırakmayın…

Soffio bebek bezi satın almak için: https://online.a101.com.tr/arama/hizliErisim.aspx?tip=U&lang=tr-TR&text=soffi&kat=19924  

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!