Bir Erkek Hoşlandığını Nasıl Belli Eder

 Bir Erkek Hoşlandığını Nasıl Belli Eder

Karşınızda çok hoşlandığınız bir erkek var ve sizin hakkınızda ne düşündüğünü merak ediyorsunuz? Tabii ki ilk etapta gidip konuşamazsınız. Bu hem doğru olmaz hem de sizi yanlış anlamasına sebep olabilir. Peki, ne yapacaksınız? Bir erkeğin sizden hoşlandığının bazı kesin göstergeleri vardır. İşte o göstergeler;

Sıcak Gülümsemeler

Eğer karşınızda ki erkek sizden hoşlanıyorsa, mutlaka gülümseyecektir. Buradan önemli olan nokta, onun bakışlarını takip etmeniz. Size arada bir bakıyorsa ve gözlerini kaçırıyorsa utangaç demektir. Ancak bu bakışmaların sonucunda sıcacık bir gülümseme varsa, mutlaka sizden hoşlanıyordur. Bu durumda gidip onunla konuşabilirsiniz. Yada en azından onun size yaklaşması için bir kapı açabilirsiniz. Fazla zoru oynamaya gerek yok.

flort-edern-erkegin-beden-dili

Utangaç Bakışlar ve Yüz Kızarması

Karşınızda utangaç bir erkek varsa, size baktığı zaman yüzü kızaracaktır. Yanınızdayken de mutlaka kızaracak ya da başını öne eğecektir. Bunlar karşınızdaki erkeğin utangaç olduğunu ancak sizden hoşlandığını gösterir. Bu durumda iş yine size düşüyor. Onu cesaretlendirmeniz gerekebilir. Bir erkeğin tavırları çoğunlukla hoşlandığı kadın ortama girince değişecektir. Size iyi görünmeye çalıştıkça hata yapabilir, döküp kırabilir yada bazı kelimeleri yanlış söyleyebilir.

indir

Bakışmalar

Bir erkeğin sizinle göz teması kurması, sizinle ilgilendiği anlamına gelir. Sizde hoşlanıyorsanız bakışmalara dikkat etmek gerekir. Uzun uzun bakışmalardan kaçının ve bakışlarına dikkat etmeye çalışın. Size uzun süreli bakışlar atıyorsa ve göz teması kurmaktan kaçınmıyorsa, karşınızda sizden hoşlanan ve utangaç olmayan bir erkek var demektir. Ancak kısa göz temasları kuruyor yada siz ona baktığınız zaman kafasını çeviriyorsa utangaç bir erkekle karşı karşıyasınız.

ilk-bulusmada-kadinlar-ne-giymeli

Göz Bebeklerinin Büyümesi

Bu aslında hem bayanlar hem de erkekler için geçerli olan bir belirtidir. İnsanların karşılarındaki kişiden hoşlanmalarını sonucunda, istemsiz olarak göz bebekleri büyür. Eğer hoşlandığınız kişi, size göz mesafesi kadar yakında, göz bebeklerinin büyüyüp büyümediğinden, onun hislerini anlayabilirsiniz.

Taklit Etme

Erkeklerin çok büyük bir kısmı, farında olmadan hoşlandıkları zaman taklit yaparlar. Eğer sizin bazı hareketlerinizi taklit ettiğini düşünüyorsanız, sizden kesinlikle hoşlanıyor demektir.

Küçük Dokunuşlar

Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa, içinden gelen bir dürtü olarak size dokunmak isteyecektir. Bu aynı tabağa uzanmak, kolunuza çarpmak, elinizle küçük temas kurmak gibi çeşitlerde olabilir. Onun sizden hoşlandığını hissettirmesi için dokunması gerektiğini unutmayın.

indir-1

Kendine Fazla Güvenme

Karşınızda maço ve öz güveni fazla bir erkek varsa ve sizden hoşlanıyorsa, ellerini beline koyabilir. Ellerini kemerinin tokalarına kıstırarak da durabilir. Bu hareketler, genellikle bu tarz olan erkelerin hoşlandıklarını gösterme şekilleridir.

asik-erkek-nasil-belli-olur

Fazla Hareketlilik

Karşınızda çocuk ruhlu yada hiperaktif bir erkek varsa, sizden hoşlandığı zaman kesinlikle yerinde duramayacaktır. Bu hareketliliği size bakarak yapıyorsa, kesinlikle hoşlandığının göstergesidir. Bununla birlikte bazen huzursuz davrandığı da görülebilir. Eğer karşınızda sinirli ve huzursuz bir erkek varsa, size açılamadığı için huzursuzlanıyor demektir. Hadi biraz cesaret gösterin.

Başın Öne Eğilmesi

Eğer karşınızdaki erkek önce size doğru eğilip sonra başını öne eğerek konuşmalarınızı dinliyorsa, bu sizden hoşlandığı, sizi önemsediği ancak sizi korkutmamak için yaklaşmadığı, sizden çekindiği anlamına gelir. Bu nedenle biraz cesaretlendirmeniz gerekebilir.

images

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın