Bimin 9 Farklı Tavuk Ürününde Fiyat Listesi

Elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda fiyatları artan tavuk fiyat listesi düzenli olarak güncellenmesi gereken bir konu olduğu için bunu ayrıca bir başlık altında incelmememiz gerektiğini düşündük.

Dilerseniz farklı konu başlıklarında paylaşım yapacağınız forum bölümüne ve oradan aktüel ürünlerin olduğu kısma rahatlıkla göz atabilirsiniz. Sizler için çoğunlukla burada bulunan içerikleri güncel tutmaya çalışıyoruz. Asıl konumuza geri dönecek olursak

Bim Tavuk Fiyatları 2019

Önceliğimiz en çok tüketilenden en az tüketilene doğru tavuk fiyat listesi oluşturmaktı. Daha sonra beşten fazla bim mağazasını dolaşarak dolaplarında yer alan tavuk fiyatlarının bir listesini çıkarmaya karar verdik. Bunun için şu şekilde bir liste çıkardık.

Bim Tavuk Baget Fiyatı

İnternette bir süre önce baget neresi yazarak bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmaya çalışsam da beni tatmin eden bir cevaba ulaşamadığımı üzülerek belirtmek istiyorum. Baget neresi bilmesem de baget fiyatını biliyorum.

Tavuk baget fiyatı 9,95 TL

Bim Tavuk But Kalçalı Fiyatı

En çok beğendiğim Bim ürünü olan kalçalı but fiyatı biraz yükselmiş gibi görünse de hala bim ürünleri arasında en ekonomik olanı…

Tavuk but kalçalı fiyatı 8,95 TL

Bim Tavuk Kanat Izgara Fiyatı

2018 yılı için en fazla yükselen fiyat aralığına hiç şüphesiz bim tavuk kanat ızgara ürünlerinin sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum sadece bim için değil aynı zamanda a101 marketleri içinde gözüme çarpmıştı.

Tavuk kanat ızgara fiyatı 17,95 TL

Tavuk Pirzola Fiyatı 2019

Yine aynı şekilde bim tavuk pirzola fiyatları 2019 yılı için el yakanlar listesinde ilk sıralarda yer almayı başarıyor.

Tavuk pirzola fiyatı 13,45

Tavuk But İncik Fiyatları 2019

Listemizde orta sıralarda yer alan ve benim tavukta çok beğenmediğim bir bölüm olan but incik fiyatı da ortalamanın biraz altında kalıyor.

Tavuk but incik fiyatı 12,50 TL

Soslu Tavuk Pirzola Fiyatları

Dışarıda tavuk marketlerden soslu tavuk pirzola almak istediğiniz zaman fiyatın 20 tl ye yaklaştığını duyunca bu fiyatın artık fena olmadığını düşünmeye başladım.

Tavuk soslu pirzola fiyatı 15,95 TL

Mangallık Tavuk Izgara Fiyatı Bim

Mangallık ürünlere de mangal yapanlara da ciddi bir saygım var. Fiyatı etle kıyaslanmasa da lezzetinin yarıştığını söyleyeceğimiz mangallık tavuk fiyatı da tavası ile aynı…

Tavuk ızgara mangal fiyatı 17,50 TL

Bim Tavuk Izgara Tava Fiyatı

Tavuk ızgara tava fiyatı 17,50 TL

Bim Tavuk Bonfile Fiyatı

Bim için en yüksek fiyatlı tavuk ürünü olarak tavuk bonfile fiyatları 2019 yılında dikkatleri üzerine çekiyor.

Tavuk bonfile fiyatı 17,95

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!