Bimdeki Islak Mendiller – Bim Islak Mendil Fiyatları

Bim ıslak mendil sayısı bakımından a101 ve şok marketleri ile kıyaslandığı zaman bir adım daha önde duruyor. Bu durumun temel nedeni ise bu ürünlerin son zamanlarda çok sık ve yoğun bir şekilde ön plana çıkan kalitesinden kaynaklanmaktadır. Her geçen gün güncel ve farklı ürünlere yer verdiğimiz adresimizde sıra Bim ıslak mendil fiyatları 2019 seçeneklerine geldi.

Bim Islak Mendilleri

Ivory Islak Havlu Cep Boy 3 paket x 15’li : 2,60 TL

Family Islak Havlu 100’lü :6,25 TL

Jenny Willy Islak Havlu (bebekler için) 3 paket x60 ‘lı :10,75 TL

Burada yer alan fiyatların temmuz 2019 yılında güncellendiğini hatırlatmak isteriz. En son ve güncel olan fiyatlara ulaşmak isterseniz sadece yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yeni ürün fiyatları konusunda bilgilendirme yapacağız.

Bim Islak Havlu Markaları

Farklı farklı seçenekler bulunduğu için fiyatların da bütçeye göre değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Bunlar arasında hiç şüphesiz Family, Ivory ve Jenny Willy markalarının bir adım daha öne çıktığının unutulmaması gerekmektedir. Yanda bulunan markalar bölümünü ziyaret ettiğiniz zaman Bimde veya A101 marketlerinde bulunan tüm ürünlerin fiyat seçeneklerine son derece hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır. Bizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*