Bimde Satılan Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Söz konusu olan bim ürünleri olduğu zaman seçenekleri hızlı bir şekilde değerlendirip size ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Önemli bir konuya değinmek gerekir ki; burada fiyatlandırmasına yer verdiğimiz ürünler büyük oranda marka ve fiyat bakımından değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple fiyatlarda meydana gelen değişiklikler söz konusu olduğunda elimizden geldiğince hızlı güncellemeler yapmaya çalışıyoruz.

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Fiyatlar en son temmuz 2019 tarihinde güncellenmiştir.

  • Blume Tuvalet Kağıdı Çift Katlı 16’lı : 19,95 TL
  • Queen Tuvalet Kağıdı Üç Katlı 12’li : 19,45 TL

Fiyatlarda güncelleme olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Elimizden geldiğince hızlı ve kesintisiz bir şekilde tüm bu ürün ve seçenekler hakkında güncellemeleri yapacağız.

Tuvalet Kağıdı Hakkında

Her evde düzenli olarak kullanılan ve fiyatlandırmalara göz attığımız zaman benzer markalardan daha ekonomik ve daha kaliteli ürünler olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Bu konuda benzer sitelerde benzer özellikler bulunuyor olsa da bu ürün seçenekleri söz konusu olduğunda farklı olanlara hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.

Bim Tuvalet Kağıdı Ürünleri

Bim ürünlerinde tuvalet kağıtlarına göz attığımız zaman karşımıza çoğunlukla iki ürün çıkmaktadır. Bu ürünlerde blume markası genellikle iki katlı ve daha fazla ürün satışı yaparken; queen ürünleri üç katlı ve nispeten daha az ürün satışı yapmaktadır. Tercihinize göre bunlar arasından dilediğiniz bir tanesini satın alabilirsiniz. Tekrar etmek gerekirse fiyatlarda güncelleme olursa buradan size ileteceğimizi belirtmek isteriz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*