Bimde Satılan Tefal Buharlı Ütü Yorumlar

Bir süredir ütü almayı düşünüyordum. Çok pahalı markalar ile standart ürünler arasında gidip geldiğim günlerde bim aktüel ürünleri bölümüne göz gezdirmek aklıma geldi. Bimde satılan buharlı tefal ütü tam olarak benim isteğimi karşılayacak gibi görünüyordu. Sizler için bu ürünün artılarını ve eksilerini araştırdım. Alınır mı? Yada eksileri nelerdir masaya yatırdım. Dilerseniz daha farklı konu başlıklarına ulaşmak adına forum bölümüne göz atabilirsiniz.

Tefal Buharlı Ütü Nasıl

Tefal ürünlerini daha çok mutfaklardan görmeye alışkınım. Açıkçası buharlı ütüsü konusunda yorum yapacak kadar bilgi sahibi değildim. O sebepten bu işi bir uzmanına sormanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Öncelikle satın alınan ürünün garantisinin çok önemli olduğu söyleniyor. Çoğunlukla senelik garantisi tamamlanmadan en fazla teknik servise ütüler gidiyormuş. Hal böyle olunca aldığınız ütünün markası ve teknik servis ağının çok gelişmiş olması en çok tercih edilen özellikler arasında yer alıyor.

Tefal Teknik Servis Nasıl

Bu konuda kesinlikle “marka” diyebileceğimiz bir teknik servis ağına sahipler. Ütüde bir problem olması durumunda doğrudan garanti kapsamında değerlendiriliyormuş. Bu da Tefal alınması için ciddi anlamda bir artık olarak ön plana çıkıyor. Teknik servisi ile irtibata geçtiğimiz zaman en az gelen ürünlerden bir tanesinin de Tefal’in elektronik ürünleri olduğunu öğreniyoruz. Bu bile bu ürünlerin satın alınması için yeterli bir sebep olarak ön plana çıkıyor. Tabi ki bu ürünle birlikte ben bir de ütü masası satın alacağım. Bu sayede seriyi tamamlamayı düşünüyorum.

Tefal Buharlı Ütü Özellikleri

Pek çok ürün bulunmasına rağmen Fv 1538 özellikleri bakımından 100g/dak şok buhar özelliği ile en inatçı kırışıklıklarınızın bile açılması için gerekli avantajı sağlıyor. Bunun dışında su damlatmama özelliği de dar zamanda ütü yaparken daha rahat etmeniz anlamına geliyor. Son olarak özel bir tabanı bulunduğu için 2100 watt özelliği ile avantajlı bir ütü seçeneği sunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Her ne kadar doğrudan ütü ile ilişkili olmasa da Bimde satılan tamamlayıcı ürünler arasında kurutmalık, ütü masası ve ütü masası kılıfı bulunduğunu da söyleyebilirim. 139 TL fiyatı ile kıyaslandığı zaman tüm bu ürünleri satın almanız durumunda %40’ın üzerinde bir ekonomi yapmanız mümkün oluyor. Pek çok özelliği ve ayrıcalığı ile Tefal ütünün bir adım öne çıktığını da özellikle belirtmekte fayda var. Ayrıcalıklı ve kaliteli bir şekilde ütü yapmak isterseniz ve sizde benim gibi cebinizi düşünüyorsanız kesinlikle bu üründen alınabilir. Bu sayede hem ekonomi yapar hem de kaliteli bir ürün satın almış olursunuz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*