Bimde Satılan Kağıt Havlu Fiyatları

Bimde satışı yapılan ürünler ile devam ediyoruz. Bu ürünlerin fiyatlandırmalarını yapmaya başladığımız zaman hızlı bir şekilde güncelleme olduğu için internet adresimizde yer alan tüm ürünlerin gerçek fiyatlandırmalarını güncel bir şekilde size ulaştırmanın pek kolay olmadığının altını çizmek gerekiyor. Bu sebeple değiştirilmesi gereken bir fiyat olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum bölümünden bize ulaşın.

Bimde Satılan Kağıt Havlu Fiyatları

  • Blume Kağıt Havlu Çift Katlı 6’lı : 12,50 TL
  • Queen Kağıt Havlu Dev Rulo (300 Yaprak) : 7,75 TL (Güncel değildir)

Bu fiyatlandırmaların güncellenmesi için desteğinize ihtiyacımız var fiyatları bize yazabilirsiniz.

Bim Kağıt Havluları

Evde kendimde blume kağıt havlu kullandığım için piyasada satışı yapılan pek çok markadan bir adım daha önde olduğunu söyleyebilirim. Aslına bakarsanız pek çok markanın yapısı itibariyle bir adım önünde yer aldığı için bim ürünlerinin bu konuda özel bir noktada yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bim Ürünleri Hakkında

Her ne kadar normal satışı yapılan pek çok ürün seçeneğinden daha ekonomik olarak görülse de aslına bakarsanız kalite açısından çok da farkı olmayan ürünleri içerdiğini özellikle belirtmek gerekmektedir. Bu konuda farklı ürün seçeneklerine hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olabilir. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*