Bimde Satılan Buhar Kazanlı Ütü

Bim kaliteli ve farklı ürün seçenekleri ile bizlere merhaba demeye devam ediyor. Son zamanlarda elektronik ürünlere göz attığımız zaman normalden daha ekonomik ve kaliteli seçeneklerle karşımıza çıkmaya devam edilmektedir. Bunlar arasında bimde satılan buhar kazanlı ütü incelemesi ile karşınızdayız.

Tefal Buhar Kazanlı Ütü

Son derece kullanışlı ve bir o kadar da pratik bir seçenek olduğu için alınması konusunda tereddütleri olanları uyararak başlamak istedik. Satın almayı düşünüyorsanız bu ürünün sizi memnun edeceğini söyleyebiliriz. Hatta piyasada satılan ürünlerle kıyasladığımız zaman hem ekonomik hem de kalite bakımından bir adım daha önde olduğunun altını çizmemiz gerekmektedir.

Tefal Ütü Özellikleri Nelerdir

Bunlar arasında hiç şüphesiz 6.6 bar buhar basıncı ilk sırada yer alıyor. Buhar kazanlı olması dolayısıyla bu önemli bir özellik olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

Bu özelliğinin ötesinde herkesin aklında yer alan güvenlik konusunda da soru işaretlerinin giderildiğini söyleyebiliriz. Otomatik kapanma seçeneği ile doğrudan kapanan bir yapıya evrilme devam ediyor.

Dakikada 120 gram sürekli buhar ve şok buhar basıncı sayesinde inatçı ve kırışık kıyafetlerinizin artık tutunacak pek bir dalı kalmadığını söyleyebiliriz. Tabi ki bunu desteklemek adına 1.8 litrelik geniş bir su haznesinden destek alınmış durumda…

Buharlı Ütü Taksit İmkanları

Bim taksitle bu ürünü satın almak isteyenleri de unutmamış: Bonus ve Maximum kartın yanı sıra World kart ile de peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Bu sayede hem daha ekonomik hem de daha kaliteli bir üründen yana şansınızı kullanmış olabilirsiniz.

Ütü Fiyatı

Bimde satılan buhar kazanlı ütü seçeneğine sadece 599 TL lik bir fiyat ile ulaşmanız mümkün olmaktadır. Aynı ürünün fiyat aralığına göz attığımız zaman 750 TL’ye kadar ulaşabilen piyasa fiyatları ile karşılaştığımızı düşünecek olursak son derece ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Bim ürünlerine göz atmak için alışveriş kategorimizi gezmenizi tavsiye ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*