Bimde Satılan Arnica Elektrikli Süpürge

 Bimde Satılan Arnica Elektrikli Süpürge

Bir süre önce bim aktüel ürünlerine göz atarken bu ürün gözüme çarptı. Hatırlarsanız bir süre önce en iyi elektrik süpürgesi 2019 başlığı ile pek çok model ve ürün nasıl satın alınabilir konularına değinmiştik. Şimdi sırada arnica elektrikli süpürge var…

Bim ürünlerine merakım giderek artıyor. Hal böyle olunca yeri gelmişken bu ürünler hakkında bilgi vermeye çalışıyorum. Bazı ürünlerin normalde satıldığı fiyatlardan çok daha uygun fiyatlardan satılıyor olması da benim gözümde ki değerlerinin artmasını sağlıyor. Şimdi konuyu çok fazla uzatmadan arnica cyclone elektrikli süpürge konumuza geri dönelim.

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge Yorumlar

Hatırlarsanız aynı markanın aynı özelliklere sahip olduğunu düşündüğüm Arnica Tesla Cyclone isimli başka bir ürünü daha bulunuyordu. Büyük ihtimalle bu ürünün ondan bazı eksi özellikleri bulunuyordur. İnternette kısa bir araştırma yaptığım zaman o ürünün çok daha yüksek fiyatlara satıldığını gördüm.

Dilerseniz arnica cyclone elektrikli süpürgenin genel özellikleri ile devam edelim.

Öncelikle dar uçlu boru aparatı ile geliyor. Bu da koltuk ve dar alanlarda bizi daha rahat ettirecek bir özellik olarak ilk yazılan özelliği olmuş. Bunun dışında koltuk temizleme aparatını da ayrıca veriyorlar. Daha önce arnica kullanan biri olarak dar uçlu borunun koltuk aralarını falan temizlemek için son derece başarılı olduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında perde fırçası ve aksesuar askısı da ürünle birlikte verilenler arasında…

Süpürme ucunun yüksek performanslı olduğu yazılmış. İnternette bu ürünün videolarını incelediğim zaman tıkanma sorunu ile ara ara da olsa karşılaştırıldığına dikkat ettim. Bu ürün için en büyük sorunun bu olduğu söyleniyordu. Yine de tıkanma konusu çok fazla şikayet edilecek boyutlarda olmadığı için önemsiz gibi görünüyor.

Arnica Genel Özellikleri

2.5 litrelik toz haznesine sahip olamsı da temizlik yaparken aynı zamanda evinizin içinde ki havayı da temizleyen özelliği olduğu anlamına gelmektedir. Her ne kadar Hepa filtre ile ilgili bir bilgilendirme yer almasa da bu fiyata oldukça uygun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.r

Bunun dışında patentli özelliğe sahip emiş borusunun da Arnica elektrikli süpürgeler arasında bir adım öne çıktığı şeklinde yorumlanabilir. Tüm bunların dışında altını çizmediğimiz bir diğer özelliği ise fiyatı oldu.

Bu ürüne sadece 379 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz ki bunun da oldukça ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. İnternet üzerinde kısaca bir araştırma yapmanız durumunda bile arnica elektrikli süpürgelerin benzerlerinin şu ara 800 – 900 TL civarından satıldığını görmek mümkün oluyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın