Bim Türk Kahvesi Makinesi – Kısmet Türk Kahvesi Makinesi

Bim bu hafta bizi hem şık hem de kaliteli bir ürünle tanıştırmaya devam ediyor. Kısmet Türk Kahvesi Makinesi hem kaliteli hem de şık bir seçenek olarak merhaba diyor. Sizler için bu makinenin özelliklerini ve genel yapısını incelemek istedik.

Kısmet Türk Kahvesi Makinesi

Öncelikle piyasa fiyatı ile başlamak istedik. King markasının bir ürünü olarak satışa sunulan bu ürünün ortalama fiyatının 239 TL olduğunu ve Bim’de 219 TL’den satışa sunulduğunun altını çizmiş olalım. Bunun dışında diğer özellikleri ile ürünün birebir piyasada satılan Kısmet Türk Kahvesi makinesi ile aynı olduğunu belirtmiş olalım.

Bim Türk Kahvesi Makinesi Özelikleri

Bu ürünün tek seferde 4 fincana kadar pişirme imkanı sunduğun söyleyebiliriz. Aslına bakarsanız günlük hayatta kullanım açısından son derece uygun olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bunun dışında pişirme seçeneği olarak iki farklı seçenekle bizi karşılıyor. Bunlar arasında normal standart Türk kahvesi seçeneği ve ağır ateşte pişirme seçeneği sunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle daha önceden tadına bakmış biri olarak ağır ateşte kullanımın son derece başarılı olduğunun altını çizmek isityorum.

Türk Kahvesi Makinesi Diğer Özellikleri

Farklı özelliklerine değinecek olursak taşmayı engelleme özelliğinin son derece başarılı olduğunun altını çizmek gerekiyor. Bir diğer önemli özelliği  ise 10 saniye kullanılmadığında otomatik kapanmaya sahip olmasıdır. Işıklı ve sesli uyarı seçeneklerini tasarımın avantajı olarak bize ulaştırmaları da son derece kullanışlı olmuş diyebiliriz.

Çok daha pahalı markalarda bile var olmayan bir kaç özelliği ile devam edelim: Kullanıcılarının rahat etmesini amaçladıkları sağ ve sol el kullanımına uygun şekilde çift takma ağzına sahip olması ve damlama önleyicili cezve barındırması da diğer avantajları arasında yer alıyor. Kahve ölçü kaşığı ve ergonomik yapısı da diğer avantajları arasında yer alabilir.

Son Olarak

Bu hafta bim Türk Kahvesi Makinesi seçenekleri arasında oldukça başarılı bir ürün ile bizi karşıladıklarının da altını çizmek isteriz. Zaman içerisinde daha farklı ve daha kaliteli ürünlerle sizinle olmaya devam edeceğiz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için kadın forumu bölümüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*