Bim Şeker Fiyatı 2020 (Toz Şeker – Küp Şeker Tüm Fiyatları)

Hızlı bir şekilde market fiyatlandırmalarını yapmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere Bim fiyatlandırmaları söz konusu olduğunda akıllara öncelikle kalite ve uygun fiyat gelmektedir. Aynı durum tabi ki Bim için üretilen şeker fiyatları söz konusu olduğunda da geçerlidir. İşte tüm güncel listesi ile bim şeker fiyatı seçenekleri…

Bim Toz Şeker Fiyatı 2019 (Liste  Güncellenecektir)

Bim Toz Şeker Fiyatı 5 kg (Şafak Marka) 22.90 TL

Bu ürünün kilogram fiyatı 4,58 TL olarak belirlenmiştir. Tek kilo satış fiyatına göre biraz daha ekonomik olmasına rağmen yine de çok fiyat farkı bulunmadığı için iki kiloluk paketlerden satın alabilirsiniz.

Bim Toz Şeker Fiyatı 2 kg (Şafak Marka) 9,50 TL

Bu ürünün kilogram fiyatı 4,75 TL olarak belirlenmiştir. Genellikle iki kiloluk paketlerin daha fazla satıldığının altını çizmek gerekiyor.

Bildiğiniz üzere Bim ürünleri söz konusu olduğunda çoğunlukla iki farklı ürün seçeneği ile ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bim’de 5 ve 2 kiloluk toz şekerlerin satışları yapılmaktadır. Bunun gibi pek çok örneği bulunuyor. Yeri geldikçe yazılarımızda buna değiniyoruz.

Bim Küp Şeker Fiyatı (Bim Çay Şekeri Fiyatları)

Şeker söz konusu olduğunda Bim’in markası haline gelmiş Şafak markasının ürünleri ile devam ediyoruz.

Bim Küp Şeker Fiyatı 1 kg (Şafak Marka) 4,95 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakam bildiğiniz üzere toz şeker ile kıyaslandığı zaman çok ciddi bir fark oluşturmamaktadır. Yine de sofralarda çayınızı şekersiz içemeyenlerdenseniz kesinlikle kaliteli bir ürün olduğunun da altını çizmek gerekmektedir.

Bu şekilde markaların ürünleri hakkında bilgilendirme yazısı yazmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum bölümüne fiyatlandırma bilgisinin yapılmasını istediğiniz ürünleri yazarsanız kısa bir süre içerisinde bu ürünler hakkında genel bilgilendirme yazısı ile karşılaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*