Bim Bebek Bezi Kullananlar Yorumları

Bildiğiniz üzere bebek bezi fiyatlarını takip etmek son derece zor olmaya başladı. Hal böyle olunca uygun fiyatlı bebek bezlerinin önemi bir kat daha arttı. Sizler için bugün bim bebek bezi fiyatları ve kullananların yorumlarına yer vereceğiz. Dilerseniz anne & çocuk kategorisine göz atabilir ve farklı ürünlerin tanıtımı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Bebek Bezi Kullananlar

Son derece yüksek rakamlarda satış yapan bir bebek bezi markası olduğu için tüm kullanıcılarını memnun etmesinin mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Yine de kullananlardan edindiğimiz bilgilere göre artıları ve eksileri bunu yazmak istiyoruz. Öncelikle bebek bezi oldukça ekonomik aşağıda yer verdiğimiz fiyatları diğer bebek bezleri ile kıyasladığınızda bu ayrımı rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Bebek bezi ile ilgili internette çok fazla olumlu yoruma denk gelmedik. Ciddi anlamda satıldığını görüyor olmamıza rağmen kullanıcıların büyük bir kısmı sızdırma, küçük – büyük gelme şikayetleri, hijyen sorunu gibi konularda şikayetlerde bulunmuşlar. Bu da bebek bezinin rakiplerine oranla biraz daha geri planda kalmasına neden olmuş.

Yalnız bu bebek bezinin dermatolojik olarak test edildiğini ve gerekli izinleri alarak üretildiğini de belirtmek istiyorum. Dilerseniz farklı bebek bezleri ile kıyaslama yaptığımız yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

 

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2019

Tüm bebek bezlerinde olduğu gibi mini, midi ve maxi boyları ile satılan jenny willy bebek bezi fiyatları ile de bir adım öne çıkmayı başaran bir üründür. Fiyatları genel olarak şu şekildedir. (Bu yazıyı 23 Eylül 2018 tarihinde yazdığımı belirtmek istiyorum. Bu tarihten sonra bir güncelleme olursa yazıyı güncelleyeceğim. Yine de gözden kaçarsa diye yorumlarda belirtirseniz memnun olurum.)

Bim Bebek Bezi Mini Fiyatı 60’lı  21,95 TL

Bim Bebek Bezi Midi Fiyatı 50’li 21,95 TL

Bim Bebek Bezi Maxi Fiyatı 44’lü 21,95 TL

Bim Bebek Bezi Yorumları

Sevil: Hijyen sorunu oluşturuyor. Başlarda sadece ekonomik olmasından dolayı kullanıyordum ama yeterince sızdırmazlık sağlamıyor. Bu da bebeğinizin rahat etmemesine ve pişik olmasına neden oluyor. Mecbursanız kullanıyorsunuz.

Ayşegül: Kullanıyorum, memnunum. Çok kaliteli olmasa da piyasada satılan orta sınıf pek çok üründen daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

Suat: Bebekte pişik sorunu ortaya çıkarabiliyor. Ben fiyatından dolayı alıyordum. İlk çocuğumuzda herhangi bir sorun olmadan kullandık. Her bebeğin cildi farklı olduğu için mi yoksa kalitesini mi düşürdüler bilinmez. İkinci çocukta kalitesiz olduğunu hissetmeye başladık.

Ceylan: Ne yalan söyleyim tavsiye etmiyorum. Bazı bebeklerde sorun olmadan kullanıldığını duymuştum. Ben bebeğim için daha kaliteli bir ürün kullanmaya gayret gösteriyorum. Parasal sıkıntılar ortaya çıktığı zaman böyle hesaplamalar yapılmıyor ne yazık ki…

Bim bebek bezi kullananlar ve yorumları bu şekildeydi. Sizin bu konuda ne düşündüğünüzü merak ediyoruz. Bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*