Bim Aktüel 3’lü Ankastre Set

Bim getirdiği ürünlerle bizi şaşırtmaya devam ediyor. 21 Eylül itibariyle rafta yerini bulacak bim ankastre set ürününe sadece 699 TL üzerinden sahip olabiliyoruz. Oldukça ekonomik olması bir yana kaliteli bir set olarak da dikkatleri üzerinde toplayan ankastre set ile bizi nelerin beklediğini araştırdık. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı ürünlere ulaşmak için forumda bulunan bim aktüel bölümüne göz atabilirsiniz.

Bim Ankastre Set Özellikleri

Bu set ile birlikte Kumtel marka fırın, set üstü ocak ve davlumbaza bir arada sahip olabiliyorsunuz. Kısa bir süre önce sadece davlumbazını bu set parasına satın almış biri olarak kesinlikle ekonomik olduğunu söylemem gerekiyor. Fiyat konusunda kafanızda karışıklık bulunuyorsa internetten kısa bir araştırma yapabilirsiniz.

İnternette ortalama olarak davlumbaz fiyatlarının 450 – 1000 TL arasında set üstü ocak fiyatlarının 150 – 550 TL arasında olduğunu ve ankastre fırının 300 – 1500 TL arasında olduğunu düşünecek olursak böyle bir seti en uygun fiyatıyla (böyle bir durumda renk ve marka farklılığı da oluşabilir) 1000 TL civarına satın alırsınız. Hepsinin aynı marka ve model olduğu setlerin biraz daha yüksek fiyatlı olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Kumtel Nasıl Bir Marka

Bu marka ile ilk tanışmam infrared ısıtıcı ile olmuştu. Son derece kaliteli bir ürün olduğu için gönül rahatlığıyla yıllarca kullanmıştım. Bir dönem bağ evimiz için set üstü ocaklarını da kullandığımız Kumtel’den çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Davlumbazı ve fırını hakkında net bir bilgiye sahip değilim ama yine de onlarla ilgili yorumlara göz attığımda da son derece kaliteli olduklarını görebiliyorum. Tercih size kalmış tabi ki…

Bim ankastre set içerisinde yer alan ürünlere dilerseniz tek tek özellikleri bakımından göz atalım. Genel anlamıyla açıklamalarını yapacağım ama fiyatların artış gösterdiği şu günlerde oldukça ekonomik bir paket oluştuğunu da belirterek başlayabilirim.

Kumtel Ankastre Fırın

Öncelikle bu ürün ile tanıtım yapmaya başlamak istiyorum. Ortalama 57 litrelik iç hacme sahip olduğunu, ayarlanabilir 3 programı bulunduğunu belirtelim. A enerji sınıfı ile bütçenize de dost olan bir fırın bize ulaştırılıyor. Ekstra enerji tasarrufu sunan bu ankastre fırının muadillerinin bu set fiyatına satıldığını belirtmek istiyorum. Bunun dışında siyah rengi ile dikkat çeken bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Kumtel Ankastre Ocak

Kolay temizlenebilir yapıya sahip olarak ön plana çıkan bu ürünün, otomatik çakmağı ve lpgye dönüştürülebilir özelliği bulunuyor. Aynı şekilde 4 gözü ile bir ankastre ocaktan beklentilerimizi tamamladığını söyleyebiliyoruz. Yeni nesil bim ankastre set ile birlikte gaz emniyet sisteminin de bu ürünle birlikte bize sunulduğunu görebiliyoruz. Bu özellikleri ile son derece kaliteli bir ürün olduğunu belirtmek gerekiyor.

Kumtel Piramit Davlumbaz

Bir hafta önce başka bir markadan 600 TL’ye sadece davlumbaz satın aldığım için bu haberin beni biraz üzdüğünü belirtmek istiyorum. Son zamanlarda bütün evlerde görmeye alışık olduğumuz piramit davlumbaz burada da karşımıza çıkıyor. 450 metre küp çekim gücüne sahip olan bu ürünün aydınlatma lambası ve sökülebilir filtresi de bulunuyor. Manuel kontrol ile yönetilebilen bu ürünün mutfağınızın şıklığına şıklık katacağını söyleyebiliriz.

Aslına bakarsanız bim ankastre set ile ilgili bir yazı yazmayı düşünmüyordum. Fiyatına ve ürün kalitesine göz attığım zaman kaybetmeksizin hızlı bir şekilde buraya gelerek paylaşımlarda bulunmaya başladım bile…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!