Bikini Üstü Modelleri 2015

 Bikini Üstü Modelleri 2015

Yaz bahane, alışveriş şahane! 2015 yazı tum hızıyla geldı kapımıza dayandı. Peki biz kadınlar yaza hazır mıyız? Tabi ki yazın en önemli konularından biri de bikini alışverişi. Bu yaz hangi bikiniler moda? Bu yazımızda hangi bikini üstü modelleri trend onları konu ettik.

Plajlara Işıltı Bikini Üstü Modelleri ile Geliyor!

Bikini üstü modelleri konusunu ayrıca yazmamızın da tabi ki bir nedeni var. Artık bikinler çoğunlukla iki ayrı parça halinde satılmakta. Bu durum pek çok kadının alt ve üst bedenlerindeki farklılıklardan kaynaklı olmakla beraber, bizlere farklı renklerde kombin yapma imkanı da sunuyor. Farklı renklerde bikini üstü ve altını bir arada giymek son dönemlerin en popüler trendleri arasında. Bu tarz bikini modelleri bir çok kadının tercihi oldu.

Bikini üstlerinde en çok tutulan model ise straplez! Önden büzgülü veya püsküllü ve saçaklı modeller bu yaz plajlarda boy gösterecek. Bikini üstü fiyatları ise seçeceğiniz marka ve modele göre değişiklik gösteriyor. 14,90 TL’den 134,90 TL’ye kadar çok geniş bir fiyat yelpazesiyle karşı karşıyasınız. Hepinize şimdiden keyifli alışverişler ve iyi tatiller dilerim.

[wp_ad_camp_1]

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın