Belinizde Şık Görüntüler İçin Bayan Kemer Modelleri

Son yıllarda kemerler tekrar hayatımıza girmeye başladı. Daha çok 80’ler modasından hatırladığımız kemerler, günümüz modasına uyarlanarak, daha şık hale getirildi diyebiliriz. Kemer modelleri 2016 kreasyonunda, dönemsel şıklığı birebir hatırlatan modellerin yanı sıra, bam bambaşka kemer modelleri de mevcut.

Bayan Kemer Modelleri Yeni Yılda Rengarenk!

Sizlere bayan kemer modelleri 2016 kreasyonundan bahsetmek istiyorum.2016 ‘nın kemerlerinde, abiye kemer modelleri bayan kreasyonu ön plana çıkmakta. Göz alıcı taşlarla süslenen bu kemerler ile sade bir elbiseyi bile iddialı hale getirebilirsiniz. Ayrıca, kemer modelleri bayan kreasyonu içerisinde, günlük kemerlere oldukça geniş yer verilmiş.2015’ten hatırlayacaksınız, kabanların üzerine bile kemer takma modası vardı. Bu trend, yeni yılda da kısmen devam edecek gibi görünüyor. Sizi bilmiyorum ama ben bu akıma bir türlü alışamamıştım. Konuyu dağıtmakta üstüme yok. Nerde kalmıştık, yeni yılın günlük kemer modasından bahsediyorduk. Renk renk günlük deri kemerler yeni yılda herkesin belini süsleyecek. Sade tasarımları hareketlendirecek bu kemerlere bir şans verin bence.

Kemer takarken dikkat edeceğiniz bazı noktalar var. Eğer beliniz kalınsa, kemer belinizi vurgulayacağından, beliniz olduğundan daha kalın görünecektir. İkinci dikkat edeceğiniz husus ise, göbek probleminiz varsa, mümkünse kemerinizi vurgulayacak şekilde takmayın.

[wp_ad_camp_1]

Bayan Kemer 2016 Resimleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!