Beli İnce Gösteren Kıyafetler Nelerdir?

Beli Ince Gosteren Kiyafetler Nelerdir Resim
Beli İnce Gösteren Kıyafetler Nelerdir?

Modayı sevenler bilir, moda içerisindeki parçalar sayesinde vücudu şekillendirmek ve düzgün hatlara sahip olmak mümkündür. Özellikle bazı kadınlar geniş basenlerinden ya da bel ölçülerinden dert yanar. Beli ince gösteren kıyafetler modanın kadınlara sunduğu ayrıcalıklı parçalar arasında yer alır. Kadınlar bel ölçülerinden şikayet ettiklerinde bu durumu kısa zaman içerisinde düzeltmek ister. Fakat ince bir bel görünümü için en uygun ve en hızlı davranış beli ince gösteren giysilerden yararlanmaktır.

Beli İnce Gösteren Giysiler

Bel ölçüleriniz oldukça kalın bir boyuttaysa öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kısacası giyinirken dikkat etmeli ve üzerinize seçtiğiniz parçaların belinizi ince gösterecek kıyafetler olması gerekmektedir. Peki, bunu nasıl yaparsınız? İnce bir bel için iki farklı yol karşımıza çıkar. Bunlardan biri dikkatleri belden uzak noktalara çekmek, diğeri ise beli ince gösteren kıyafet modellerinden birini tercih etmektir.

Omuzları Geniş Tutun!

İnce bir bel görüntüsü elde etmek için omuzları geniş tutmalısınız. Omuzlarınızı geniş gösteren kıyafetler sayesinde belinizi daha ince bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

beli-ince-gosteren-elbise-modelleri-resim

Küçük Kalçalara Geniş Kesimli Parçalar

Kalçalarınız küçük olabilir, bu durum belinizin kalın görünmesine neden olur. Belinizdeki bu kalınlığı yok etmek için kalçalarınızı biraz daha geniş göstermeniz işe yarayacaktır. Bu yüzden kalçaları daha geniş gösteren kıyafetler tercih etmenizde fayda var.

beli ince gosteren elbise resim

[wp_ad_camp_1]

A Kesim Etekler

Belinizi daha ince göstermenin yollarından biri de A kesim eteklere başvurmaktır. A kesim etekler biçim olarak bel bölgesinin daha ince gözükmesine yardımcı olur.

beli-ince-gosteren-a-kesim-etek-resim

Pantolon Giyenlere Kalın Kemer

Her kadın etek giymeyi tercih etmeyebilir. Peki, pantolon giyenler nasıl ince bir bele sahip olacak? Pantolon giyenler ince bele sahip olmak istiyorsa kalın kemerden faydalanabilir. Pantolonun üzerine kalın kemer belin daha görünmesini sağlar.

beli-ince-gosteren-kiyafetler-kalin-kemer-resim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*