Bebivita Mama İçeriği Kullananlar Yorumlar

Bebek maması ve ürünleri yazmaya devam ediyoruz. Bugün sırada bebivita mama var. Farklı markaların farklı ürünlerine yer verirken bir anlamda kullanmayı düşündüğünüz bebek sütü, devam sütü ve mamalar için daha fazla yorum yapmanıza da olanak sağlamaya çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere daha önce milupa, humana gibi markaların devam sütleri hakkında bilgilendirme yapmıştık. Bu konu hakkında sorunuz olursa forum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Öncelikle şahsi yorumum ile başlamak istiyorum. Şu an bu yazıyı okuyorsanız bebeğiniz için uygun bir mama arayışındasınızdır. Ülkemizde bulunan mama markalarının kısıtlı olduğunu üzülerek belirtmek istiyorum. Bebivita mama Alman kalitesi ile üretilen bir mamadır. Bunun dışında farklı bir marka satın almayı düşünüyorsanız Hipp’e bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bir süreliğine Almanya’da bulundum ve o zamanlarda Almanya’nın en çok tercih edilen mamalarından bir tanesiydi. Ekonomik durumunuz yeterliyse Hipp ürünlerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Durumunuza bağlı olarka Herobaby ürünlerine de bir bakabilirsiniz. Konuyu çok bulandırmadan bebivita ürünleri hakkında diğer incelemelerimize başlayabiliriz.

Bebivita Mama İçeriği

Bu ürün farklı içeriklerle satışa sunulan birbirinden farklı mama paketleri ile raflarda yerini buluyor. İnternet üzerinde birkaç farklı web sitesinden araştırma yapacak olursanız.

  • Bebivita bisküvili sütlü
  • Bebivita krmızı meyveli sütlü
  • Bebivita meyveli sütlü
  • Bebivita sütlü irmikli

Olmak üzere 4 farklı ürünle karşılaşabilirsiniz. Ürünlerin temel özelliği yani ortak noktaları bebeğinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri bebeğinize kazandırmaktır. İçeriğinde bulundurduğu kalsiyum, iyot, demir ve pek çok mineralin yardımıyla bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi için ek gıda özelliği sağlar.

Ara öğünlerinde ve kahvaltılarında 6. aydan itibaren kullanılabilir. Kullanım konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu başlığı bir doktorun tavsiyesi ile kullanılmaya başlanmasıdır. Bunun dışında tok kalmasını destekleyerek daha enerjik olmasına ve diğer aktiviteleri daha rahat bir şekilde yapmasını sağlar.

Bebivita Mama Kullananlar

Benim gibi bebeğinin ne yediğini merak eden annelerdenseniz muhakkak deneme yaptığınızı düşünüyorum. Ürünün tadının oldukça lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Birkaç yoruma göz attım genellikle olumlu kullanıcı yorumlarına sahip olduğunu söyleyebilirim. Birinci ağızdan şunu anlatmak istiyorum. Almanya’da bulunduğumuz süre içerisinde bu ürünün kapış kapış gittiğine şahit olmuştum. Aynı şekilde kullanan pek çok kişinin de bu üründen çok memnun olduğunu belirtmek istiyorum. Yine de tabi ki fiyatı bakımından daha pahalı olan ürünlerde tercih edilebilir. Bu ürünler arasında Hipp’de önemli tavsiyeler arasında yer almaktadır.

Bebivita Mama Yorumları

Asuman: Ben Bebelac, Hipp ve Cicibebe kullanmış ama bebeğine bir türlü beğendirmeyi başaramamış bir anneyim. Bebivitanın bebeğim tarafından çok beğenildiğini söylemek istiyorum.

Hatice: Bebivita ise düşünmeden alın derim!

Ahmet: Ara sıra aldığımız bir markaydı. Fiyatlar malum olunca biraz uzak duruyorduk ama arkadaş tavsiyesi ile kullanma süremizi artırdık.

Nurhan: Kaliteli bir bebek maması ben bebivita devam sütünü de kullandım. O yüzden bu ürünü de tavsiye ederim.

Bu konuda sizin ne düşündüğünüz de bizim için son derece önemlidir. Lütfen yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!