Bebivita Devam Sütü Kullananlar, Yorumlar

Devam sütü kullanımı konusunda uzun süredir incelemeler yazıyorum. Bu konuda çok sorun yaşadığım ve farklı ülkelerde bulunmak zorunda olduğum için çok marka ile karşılaşmıştım. Benzer sorunları yaşamamanız için bebivita devam sütü ile devam ederek farklı ürünleri yazma kararı aldım. Dilerseniz emzik modelleri ve çeşitleri hakkında yazdığım yazıya da göz atabilirsiniz.

Bebivita Devam Sütü Kullananlar

Öncelikle kendi yorumum ile başlamak istiyorum. Bir süre Almanya’da bulunduğumdan bahsetmiştim. O dönem içerisinde bu ürünün çok sık tercih edildiğinden bahsetmiştim. O zaman Hipp ürünlerine göre daha ekonomik olduğu için kullanmak zorunda kalmıştım ama kullandıktan sonra ne yalan söyleyeyim çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Şimdi diğer kullanıcı yorumlarına göz atalım.

Asuman: Bebivita kaliteli bir markaymış bende yeni karşılaştım. Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

Ayşe Cetin: Ben bebivita 2 devam sütü kullanmıştım bir süre sonra bebeğimin bunu beğenmediğini düşünerek Hipp ürünlerine terfi etmiştik.

Burhan: Eşimin olumsuz düşüncelerine rağmen doktorumuzun belirtmesi neticesinde bebevita devam sütü kullandık. Sonuç olumluydu yalnız fiyatının biraz abartı geldiğini belirtmem gerekiyor.

Jennifer: Alman kalitesi sonuçta, piyasada bulunan daha pahalı pek çok devam sütünden daha kaliteli olduğunu belirtmem gerekiyor.

Devam Sütü Kullanımı

Bu tarz ürünlerin kullanımının kesinlikle doktor tavsiyesi ile alınması gerektiğini düşünüyoruz. İlk 6 ay sadece anne sütü kullanılması gerektiği tavsiye edildiği için bu ürünlerin anne sütünün olmadığı yada destekleyici olarak kullanılması gerektiği durumlarda tercih edilen bir ürün olarak ortaya çıkıyor. Bir diğer konu başlığı ise hangi devam sütünü kullanmalıyım sorusudur. Bunun için tabi ki hekiminizden destek almalı, yorumlara bakmalı ve alacağınız markanın geçmişini araştırmalısınız. Bu sayede daha kesin bir sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır.

Bebivita 1 Bebek Sütü

500 gramlık paketi 33 tl civarına satılıyor. Bu ürüne hepsiburada, ebebek ve cimri.com adresleri üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Son kullanma tarihine 2 aydan az kalan ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Bebevita 1 bebek sütü anne sütünün hiç verilmediği yada az geldiği durumlarda doktor tavsiyesi ile tercih edilen bir üründür. Bunun için doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyorum.

Aşağıdan diğer ürünlerine de göz atabilirsiniz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!