Bebekler için hırka modelleri

Bebeğinizi 9 ay sabırsızlıkla beklediniz ve her gün sizin için özeldi. Şimdi sizi kucağınızda ve onu korumak sizin göreviniz. Özellikle da kış aylarının yaklaştığı bu günlerde bebeğiniz için doğru kıyafetler seçmeniz son derece önemli. Ancak çocukların zevklerinin de erken yaşlarda oluştuğunu biliyorsunuz değil mi? Onlara öylesine şeyler giydirmek yerine tarzlarının oluşmasına ve iyi ile kötüyü ayırt etmelerine yarayacak kıyafetler giydirmeye özen göstermeniz son derece önemli.

bebekler-icin-hirka-modelleri-6-kadindenince

Bir diğer nokta ise bebeğinize giydireceğiniz kıyafetlerin özellikleri. Bebeklerinize olabildiğince organik parçalar giydirmeniz gerekli. Bebek hırkaları gibin dokulu kıyafetlerin mutlaka organik boyalardan elde edilmiş renklerde olması gerekli. Bebek hırkası modelleri değil önceliğiniz bebeğinizin tenine değecek ürünün içeriği olmalıdır. Bebeklerin cildi çok hassas olduğu için ilk aşamada onları korumayı prensip edinmelisiniz. Son dönemde bebekler için organik kıyafetler satan birçok marka mevcut. Bu markalar sayesinde bebeğinizi hem modern hem de sağlığı ile dost kıyafetler ile donatmanız mümkün.

2017 bebek hırka modelleri oldukça çeşitli ve herkesin bebeğine yakıştıracağı modeller demek mümkün;

 • Örgü modeller bu sene oldukça ön planda,

  bebekler-icin-hirka-modelleri-10-kadindenince  bebekler-icin-hirka-modelleri-8-kadindenince

 • Bebekler için üretilen ürünler genel olarak büyüklerin tercih ettiği modellerin küçük halleri şeklinde tasarlanmış bu anne-kız ve baba-oğul kombinleri için ideal bir çözüm,

  bebekler-icin-hirka-modelleri-9-kadindenince bebekler-icin-hirka-modelleri-kadindenince

 • Bebekler için kalın dokulu bir şekilde üretilen hırka modelleri bebeklerinizi bahar aylarında sadece hırka ile çıkarmanıza izin veren bir niteliğe sahip.

  bebekler-icin-hirka-modelleri-7-kadindenince bebekler-icin-hirka-modelleri-4-kadindenince

 • Renk seçeneklerinin oldukça çeşitli olması sayesinde bebeklerinizde hem renk algısı oluşturmanız hem de onların cıvıl cıvıl görünmesini sağlamanız mümkün.

  bebekler-icin-hirka-modelleri-3-kadindenince

 • Birçok örgü modelinin kullanıldığı hırka modellerinde; düğmeli ve fermuarlı birçok modeli bulmanız mümkün,

  bebekler-icin-hirka-modelleri-kadindenince

 • Kapşonlu ve aynı zamanda yakalı modeller bebeğinize bir tarz oluşturmanız için en üretimler demek mümkün.

  bebekler-icin-hirka-modelleri-5-kadindenince

Bebeklerinizi giydirirken rehavete kapılıp kat kat giydirmekten uzak durmalısınız. yeni trend hırka modelleri bebeğinizi oldukça koruyucu nitelikte olduğu için daha fazla giydirmeniz durumunda bebeğiniz için çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilirsiniz. Bebeğiniz fazla sıcaktan pişik olabilir, kurdeşen dökebilir. Böyle kalın ürünler giydirdiğiniz zaman bebeğinizin içinde mutlaka pamuklu kıyafetler olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*