Bebek Odası Perde Modelleri

Bugün sizlere biz anneler için bu dünyadaki en değerli varlıklarımızı, bebeklerimizi, ilgilendiren bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Anne veya anne adayı olaraktan bebeklerimiz için her şeyin en iyisini en güzelini isteriz. Hamilelik haberini aldığımız andan itibaren onlar için birikim yapmaya başlarız ve alışveriş yapmaya başlarız. Ve tabiki de bebeğimize evin içinde bir oda ayırmaya başlarız. 🙂 Bebeğimizin odasının en güzel oda olması için elimizden geleni yaparız. Bir odayı en güzel gösteren şeylerden biri de perdelerdir. Odanın havasına hava katan bu perdeleri oda rengine uygun bir şekilde seçerek odamızın harika görünmesini sağlayabiliriz. Alacağımız bebek odası takımına, duvar rengine ve halıya uyumlu olarak seçmeliyiz perdelerimizi. Ve tabi en önemlisi de bebeğimizin dikkatini çekecek güzel bir şey olmasını sağlamalıyız. Bunun için sizde bebek odasını dizmeden önce buradaki perde modellerine bir bakın ve kararınızı verin, sonradan pişman olmayın. İşte bebek odası perde modelleri…

1- Masal Kahramanlı Perdeler

Biz büyüklerin bile oldukça ilgisini çeken masal kahramanları perdemize yakışacak en güzel modellerden biridir. Genellikle kız bebekler için tasarlanan bu modeller oldukça şirin durmaktadır. Üzerinde sindirella, pamuk prenses veya herhangi bir masal perisinin resmini bastırmak mümkün.

 

b_FPÇ05

2- Kalpli Perdeler

Bu model de genelde kız bebeklerin dikkatini çekmektedir. Kullanacağımız perde üstüne fon olarak kullanabileceğimiz büyük kalpler odanın şirinliğine şirinlik katacaktır ve büyüklü küçüklü herkesin dikkatini çekecektir.

bebek-odası-perdeleri-fiyatları1

3- Oyuncak Desenli Perdeler

Bebeklerin en çok dikkatini çeken şeyler şüphesiz oyuncaklardır. Bu yüzden bu oyuncak figürlerini perdelerimizde de kullanarak bebek odasını daha cazip bir hale getirebiliriz. Erkek ve kız çocuğuna göre tasarlanabilir.

bebek-odası-perde-modelleri-ankara

4- Çiçekli Perdeler

Fon olarak veya stor perde olarak kullanabileceğimiz çiçekli perdeler yine kız çocukları için harika bir perde olacaktır. Bebeğimizin ileriki yaşlarında da rahatlıkla kullanabileceği bu perdeler uzun vadeli olabilir.

bebek-odası-perdesi

5-  Gece Tasarımlı Perdeler

Bebeklerimizin en önemli problemlerinden biri de uyku sorunudur. Uyku düzenini oturtmak biraz zamanımızı alabilir. Ama bize kolaylık sağlayabilecek bu perde modeli gece tasarımı ile uykuya bebeklerimizin uykuya dalmalarını sağlayabilir. Ayrıca oldukça değişik ve güzel durmaktadır. Erkek ve kız çocukları için ortak kullanılabilir.

bebek-odası-stor-perde-modelleri1

6- Mavi Fonlu Perdeler

Genellikle erkekler için kullanabileceğimiz bu perde modeli odanıza ayrı bir huzurlu hava katacaktır. Perdeler ile bebek beşiği tülünü de birbirine uyumlu yaparak bebek odasının ayrı bir havaya bürünmesini sağlayabiliriz.

harika-erkek-çocuk-odası-perde-modelleri

7- Balerinli Perdeler

Bebeklerimiz için farklı ve güzel durabilecek bir diğer model de bu balerinli modellerdir. Tül üzerine yerleştirebileceğimiz fonlar da odanın havasına hava katacaktır.

 

linens-bebek-odası-perde-modelleri

8- Çizgi Film Kahramanlı Perdeler

Bebeklerin, çocukların en çok sevdiği şeylerden biri de çizgi filmlerdir elbette. İzlemeye bayıldıkları bu çizgi filmleri şimdi de perdelere yansıtmaya ne dersiniz ? Oldukça eğlenceli duran bu perdeler bebek odalarımız için harika olacaktır.

Şirinler-Desenli-Taç-Marka-Bebek-Odası-Perde-Modeli

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*