Bebek Bezi Pastası Modelleri 2019

Son zamanların trendleri arasında girmeyi başaran baby shower etkinliklerinin en önemli hediyeleri arasında hiç şüphesiz bebek bezi pastası gelmektedir. Bu yazımızda bebek bezi pastası nasıl hazırlanır, ne koyulur ve bebek bezi pastası modelleri hakkında detaylı bir bilgilendirme yapacağız. Dilerseniz hangi bebek bezi daha iyi başlığına da göz atabilirsiniz.

Bebek Bezi Pastası Nedir

Kısaca bilgilendirme yapmak gerekirse, bebek bezi pastası; baby shower hediyesi olarak verilen, havlular, bebek bezleri, oyuncaklar, kıyafetler ve diğer bebek ürünleri ile suni görünümlü bir pasta hali verilen bir hediyedir. Bu pasta ile amaç hem eğlenceli bir görünüm ortaya çıkarmak hem de bebeğin ihtiyaçlarını bir araya getirmektir.

Her ne kadar adında bebek bezi geçse de çoğunlukla diğer ürünlerle de hazırlanabilmektedir. Önemli olan görüntünün güzel olması ve bebeğin ihtiyacı olan emzik, biberon ve elbiselerle de güzel bir hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Bebek Pastası Nasıl Hazırlanır

Yazımızın sonunda bebek astası hazırlanması ile ilgili görseller yer almaktadır. Bu sebepten hazırlanışını daha net bir şekilde anlamanız mümkün olacaktır. Bunun dışında ihtiyacınız olan ürünleri bir araya topladıktan sonra, bir tepsi üzerine rulo haline getirerek kat kat dizmeniz yeterli olacaktır. Beyaz bir ip yardımıyla bu parçaların sabit bir görünüm kazanmasını da sağlayabilirsiniz. Bu da görüntünün daha düzgün olması anlamına geleceği gibi rüzgarda dökülmenin de önüne geçecektir. Bebek bezi pastasında kullanılan ürünlerin hepsi daha sonra tüketileceği için hazırlanırken bebek bezi başta olmak üzere diğer eşyalara zarar vermeden rulo haline getirilerek saklanmalıdır.

Renk seçimi tamamen size kalmıştır. Bebek pastası oluştururken bebeğin cinsiyeti, ismi ve aileyle olan yakınlığa göre bir bütçe ayarlayabilir ve bu bütçeye uygun olarak devasa boyutlara ulaşabilecek bebek bezi pastası seçeneklerinden daha mütevazi pastalarda yapılabilmektedir. Tercih bu noktada tamamen pastayı hazırlayan kişiye bağlıdır. Tabi ki daha önce yayınladığımız baby shower hediyeleri bölümüne göz atarak farklı hediyeler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıda bebek pastası modellerine yer verdik. Dilerseniz bu seçenekler arasından uygun bir tanesini örnek alarak sizde pasta hazırlayabilir yada bu modelleri geliştirebilirsiniz. Dilerseniz de internette kısa bir araştırma yaparak bu pastalar arasından farklı olan modeli de sipariş verebilirsiniz.

Bebek Bezi Pastası Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!