Bayan Takım Elbise Tasarımları 2014

Bayan Takım Elbise Tasarımları 2014 Resimler (14)

Takım elbise modasında birçok ünlü marka birbiriyle yarışırken bu durum hiç şüphesiz son tüketicilere yaramaktadır. Rekabet ürünü en güzel tasarımları uygun fiyatlarla sizlere sunan üretici firmalar bu sene de yüzleri güldürecek modelleri oluşturmuştur. 2014 yılı bayan takım elbise modası herkes kadının arayıp da bulamayacağı modellerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Bu ürünlerin piyasa sürülmesi ile birlikte gelecek yılların temelini oluşturacak hatta ilerleyen yılarda vintage modasına konu olacak olan modeller oldukları konuşulmaktaydı. Şüphesiz gelecek yıllarda moda konusunda daha iyi gelişmeler olacaktır. Ancak bu senenin takım elbise modası kolay unutulmayacak modellerden oluşmaktadır.

Kadınlar için tasarlanan takım elbise modellerinde bu yılın öne çıkanları nelerdir?

Bayan takım elbiseleri genel olarak etek ceket veya pantolon ceket modellerinden oluşmaktadır. Bazı takım elbise modellerinde ise elbise ceket kombinleriyle takım elbiseler oluşturulmaktadır. Bu şekilde oluşturulan modeller de son yılların en çok dikkat çeken modelleri olmuştur.  Özellikle tesettürlü bayanların giyiminde elbise ceket birliğinden oluşturulan takım elbiseler çok fazla tercih edilmektedir. tesettürlü bayanlara özel olarak hazırlanan takım elbiselerin ceket uzunlukları de kalça kısmını örtecek şekilde tasarlanmaktadır. Kadın takım elbise modelleri arasında en çok ilgi çeken tasarımların pantolon ceket takımları olduğu söylenebilir.

Siyah takım elbise modasında hem kadın giyiminde hem erkek giyiminde vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Özellikle bankalarda ve çalışan ve öğretmen kadınlar tarafından siyah ve lacivert gibi koyu renkler daha sık tercih edilmektedir. yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde ise renkli takım elbiselerin satışlarında artış olduğunun görmekteyiz. Özellikle mavi, kırmızı, krem rengi gibi renklerin takım elbise modellerinde çok fazla tercih edildiği bilinmektedir. Belirtilen bu modeller arasında en çok ilgi gören model ise krem veya siyah –krem takım elbise modelleridir. Krem renk, 2014 kadın takım elbise modelleri konusuna damgasını vuracak gibi görünmektedir.

Takım elbiselerde kullanılması eksik edilmeyen ceketlerin birçok farklı modelini moda dünyasında görmekteyiz. Tek noktadan birleştirilen ceketler, farklı düğmelerle oluşturulan modeller, fermuarlı ceket modelleri ve daha birçok ilginç model dikkatleri çekmektedir.

Bayan takım elbiselerinde dikkat çeken başka bir husus da elbisenin kumaşı üzerindeki işlemlerdir. Takım elbisenin tasarımcısına ve pazarlanacağı bölgeye göre oluşturulan şekiller elbise kumaşının uygun yerine işlenerek ilginç modellerin ortaya çımasını sağlamaktadır. Kısacası farklılık arayanlardan klasikten vazgeçmem diyene kadar her isteğe ve zevke uygun olarak tasarlanan modeller 2014 senesi içinde mağaza vitrinlerini süslemeye devam etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*