Bayan Klasik Ayakkabı 2016 Modelleri

Bayan Klasik Ayakkabi 2016 Modelleri Resim
Bayan Klasik Ayakkabı 2016 Modelleri

Kadın giyiminde en önemli parçalar nelerdir derseniz, sizlere özellikle 2 parçadan örnek veririm. Bunlardan biri çanta diğeri ise ayakkabıdır. Bu parçalar kombinlerin tamamlayıcısı aynı zamanda bütünlük oluşturan şık parçalardır. Önemli olan uyumu sağlamaktır, tabi hem renk hem model hem de tarz açısından. Her tarzda olduğu gibi ayakkabıların titizlikle seçildiği tarzlardan biri de klasik modeller. Bayan klasik ayakkabı modellerinin en çok tercih ediliği yerler iş ortamları olarak düşünülse de artık bu kanı giderek değişiyor. Klasik model ayakkabılar artık bayanların her mekanda tercih edebileceği tasarım ve modeller içeriyor.

Topuklu ya da Topuksuz Her Zaman Klasik!

Klasik ayakkabıyı tek bir kalıba sığdırmak yanlış olur. Bazıları klasik modellerin sadece topuklu olabileceğini düşünür, bazıları ise tam tersi topuksuz. Ancak günümüz tasarımları modanın bir parçası olan pek çok ürün üzerindeki bakış açısını değiştirmiş durumda. O yüzden bayan klasik ayakkabılar da aynı şekilde modanın bu akımına kapılıp her tarzı ve tasarımı bünyesinde barındırır hale geldi.

klasik ayakkabi modeli 2016 resim

Sadelik Topuksuz Klasik Ayakkabılarda

Kadınlar genelde topuksuz sade ayakkabıları sever. Ancak bunun zoraki olduğu durumlar da vardır. Sağlık sebebiyle topuklu ayakkabı giymek bazı bayanlar için zor olabilir. Yine de bu modellerin son zamanlarda kadınlar için ayrı bir yeri olduğunu söylemek mümkün. Özellikle şatafatlı süs ve ek aksesuarlardan uzak klasik kadın ayakkabı modelleri sade bir tarza sahip olmaları nedeniyle tercih edilen modeller arasında yer alır. Yeni sezona ait klasik ayakkabılar üzerinde biraz fikir sahibi olmanız adına aşağıdaki resim galerimize bir göz atın. Aradığınız modeli bulmakta size yardımcı olacaktır.

[wp_ad_camp_1]

Bayan Klasik Ayakkabı 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*