Bayan Kadife Pantolon Modelleri 2014

Özellikle kış ayları gibi soğuk günlerde, kıyafet seçiminde fazla renkli elbiselerin tercihi pek mümkün olmamaktadır. Genellikle koyu renkli ve kalın kıyafetler giyilmek zorunda olunması kimileri için pek de güzel bir şey değildir. Hele ki cıvıl cıvıl giyinmekten hoşlanan bayanlar için bu durum adeta işkence gibidir. Bayanlar için tasarlanan kadife pantolonlar tam da bu zamanlarda imdada yetişmektedir. Kadife pantolonun rahatlığı ve sıcak tutması, her mevsim kullanılabilse de özellikle soğuk günlerde tercih edilmesini sağlamaktadır. Buradan hareketle üretilen bayan kadife pantolon modelleri 2014 yılında da birbirinden güzel modellerle kadınların beğenisine sunulmaktadır.

Bayan kadife pantolon modelleri nelerdir?

Kadife pantolon modellerinin tasarımında daha çok tek renkler kullanılmaktadır. Bu pantolon modellerinde kullanılan renklerin sayısı bu sene artırılmıştır. Daha önceleri kadife pantolon modelleri için tercih edilen kahverengi, siyah, lacivert gibi renklere bu sene mavi, pembe, kırmızı gibi canlı renkler eklenmiştir. Birkaç renk kumaşın bir araya getirilerek dikilmesiyle elde edilen modeller bayan kadife pantolon modelleri arasında bulunmamaktadır. Bu pantolon modellerinin üretiminde daha çok tek bir renk ve sade bir tasarım tercih edilmektedir.

Kadife pantolon modelleri tasarlanırken bel kısmı vücudu saracak şekilde dikilmektedir. Kalça ve basenleri ortaya çıkaracak şekilde dikilen bu modellerin bazılarının paça bölgesinde İspanyol paça dikim tarzı benimsenmektedir. Kimi pantolon modelleri tamamen vücudu saracak şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde oluşturulmuş pantolon modellerinin bir kısmı kemerli modeller olarak tasarlanmıştır. Kemer bulunmayan kadife pantolon modellerinde ise dikkat çeken bir veya iki düğme kullanılmıştır. Bayan kadife pantolonlarda üstten ve yandan cepler modele hava katacak şekilde tasarlanmıştır. Kimi kadife pantolonlar üstte bir ceket kullanılarak takım oluşturulmuştur. Böylece iş yerlerinde de kullanılabilecek kadife kıyafetler tasarımcılar tarafından oluşturulmuştur.

Alt giyimde kadife pantolonların tercih eden bir kadın giyimini tamamlamak için gömlek ve topuklu ayakkabıları tercih edebilir. Kadife pantolonun rengine ve kumaşına uygun bir çanta seçerek giyimi tamamlanabilir. Bunun dışında çok şık bir kadife pantolonun üstüne ince bir kazak ve bir ceket tercih edilerek günlük giyimde rahatlıkla kullanılabilecek kıyafet kombini oluşturulabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*