Bayan Delikli Bluz Modeli Yapılışı

Bayan Delikli Bluz Modeli Yapilisi Resim
Bayan Delikli Bluz Modeli Yapılışı

Bayan Delikli Bluz Modeli Yapılışının Anlatımı

Kadınlar için bluz vazgeçilmez bir kıyafettir, çünkü kombinlenmesi kolaydır. Dolayısıyla kadınların gardıroplarında bluzlar en çok bulunan kıyafetlerden biridir.  Özellikle çalışan bayanlar bluzları kolaylıkla kombinleyebilecekleri için çok fazla tercih ederler. Onlar sade bluzları tercih ederken çalışmayan bayanlar da örgü bluzlara yönelebilirler.

Çeşitlilik arttıkça yeni bir şeyler arayışına girmemiz de gayet normal. Bizde bu yazımızda bayanların çok hoşuna gidecek delikli bluz modeli yapılışı nasıl olur? sizlerle bunu paylaşacağız. Oldukça başarılı bir seçim olan bu bluzu beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Gerekli malzemeler:

250 gr ip,

3.5 numaralı şiş,

1 numaralı tığ

Not: 38 beden bir bayana göre tasarlanmıştır.

[wp_ad_camp_1]

delikli bluz modeli yapilisi resim
delikli bluz modeli yapılışı

Ön ve arka tarafa 70 ilmek ile başlayın, iki sıra lastik üstüne düz örgü örün. 32 santim sonra kolu iki bir şeklinde kesin, her sırada bir tek ilmik eksiltme yaparak boyun tarafında yirmi sekiz ilmik kalacak şekilde reklam kesim yapın, sonrasında o ilmikleri kapatın. Bluzun üstünü tığla örün ve kol ağzından 16 santim genişliğinde başlayarak bir dolu bir boş olarak devam edin. 2 parça biçiminde örün, kolun üstünü çapraz zincir ile birleştirin ve böylece bluzu bitirmiş olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*