Battaniyede Merinos Modası

 Battaniyede Merinos Modası

Dekorasyon ve ev tekstil ürünlerinde Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Merinos, yıllardır halı sektöründe yaptığı başarılı çalışmaları mobilya ve ev dekorasyonlarında devam ettirmektedir. Ev dekorasyonunda rol oynayan birçok ürünü kaliteli hizmet anlayışı içinde bizlere sunan marka battaniye modelleri seçenekleriyle de kadınların yüzünü güldürmektedir. Merinos battaniye modelleri göz alıcı güzelliğiyle herkesin evinde görmek isteyeceği tasarımlar arasında yer almayı başarmaktadır. Battaniyede esen Merinos rüzgarı başta kadınlar olmak üzere çok sayıda uzman kişinin de dikkatini çekmektedir. Merinos’un rengarenk modellerden oluşan bu çarpıcı koleksiyonu uzun süre gündemden inmeyecektir.

battaniyede-merinos-modasi-resimleri (13)

Battaniyede Merinos modası çok sevildi!

Battaniye ev eşyaları içinde çok fazla dikkat çekmese de bir evin olmazsa olmaz eşyalarından biridir. Bu nedenle battaniye alırken hem kalitesini hem de görüntüsünü dikkate almak gerekir. Merinos battaniye modelleri neredeyse aranan tüm nitalikleri karşılayacak özelliklere sahiptir. Model sayısı olarak çok çeşitli olan battaniyelerde hem kalite hem de şıklık fazlasıyla bulunmaktadır. Genel olarak battaniye modellerinde aranan tüm özelliklere sahip olan Merinos battaniyelerde birçok farklı görsel özellikler dikkatleri çekmektedir. Renk renk tasarlanan modellerin yanı sıra üzerinde çeşitli hayvan figürlerinin ve farklı sekillerin işlendiği modeller oldukça ilgi toplamaktadır. Ayrıca bazı modellerde oyma ile verilen şekiller modelin farklı bir havaya bürünmesine neden olmaktadır.

Marinos battaniye modellerine oluşturulan şekiller farklı geometrik şekillerden oluşabildiği gibi, serbest şekil çalışması oluşturulan modeller de bulnumaktadır. Bunlara ek olarak yaprak, çiçek ve hayfan figürleri gibi farklı desnelerle bezenmiş modellerin olduğunu da belirtmek gerekir. Ayrıca oldukça moda bir desen olan leopar desenli battaniyelerin de seride yer alan ürünlerden olduğunu belirtmekliyiz.

Modellerin kimin birbirine zıt renklerle oluşturularak tezatlıktan bir uyum yakalanmışken kimi tamamen tek renk ya da uyumlu renklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Merinos’un bu sezonda satışa sunduğu battaniye modellerinin geneline hakim olan renkler canlı renkler olmuştur. Fıstık yeşili, mor, mavi, lacivert, krem tonları ve beyaz gibi renklerin yoğunlukta olduğu Morinos modellerinde kahverengi ve bordo gibi koyu tonlardaki modeller de yer almaktadır.

Ev tekstil ürünleri arasında en sık tercih edilen battaniyeler çok farklı kalite ve fiyatlarla piyasaya sunulmaktadır. Merinos battaniye fiyatları kalitesine oranla oldukça uygun seviyelerde bulunmaktadır. 80 lira ile 180 lira arasında değişen oranlarla satışa sunulan Merinos modelleri, battaniye ölçüleri, modelin maliyeti ve modelin serideki yerine bakılarak fiyatlandırılmaktadır. En kaliteli ürünler dahil olmak üzere marka ürünlerin fiyatlarını belirlerken öncleikli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın