Banyo Paspası 2016 Modelleri Yine Rengarenk

Banyo Paspasi 2016 Modelleri Resimleri
Banyo Paspası 2016 Modelleri Yine Rengarenk

Bir evde en çok kullanılan alanlardan bir tanesi banyodur banyoyu hem ev sahipleri hem de gelen her misafir görebildiği için, banyoda kullanılan eşyalar en az salondaki eşyalar kadar dikkatli seçilmelidir. Banyoda en çok göze batan ayrıntı ise elbette ki paspas takımıdır. Şimdi banyo paspasları 2016 yılında en çok tercih edilmesi ön görülen modeller ve yeni trendler neler beraber inceleyelim.

En Güzel Modeller

Banyo paspasları takım olarak genellikle banyo girişine, lavabonun ve klozetin alt kısmına parça parça ve uygun şekilde konulur. Ayrıca bazı setlerde klozet kapağının üstüne, rezervuar kapağı üzerine konmak üzere parçalar da bulunmaktadır.  Bu sebeple de banyo paspas takımları adet olarak farklılık gösterir. Paspas seçiminde banyonun büyüklüğü, kişi zevkleri ve fayans renkleri önemli faktörlerdir. Yeni sezonda en çok göze çarpan banyo paspasları ise birden fazla karmaşık renkler, bol kabartma ve desene sahip modellerdir.

Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylıkları

Özetleyecek olursak pek çok model ve rengin arasından banyo paspası seçiminde pek çok faktör göz önüne alınmalıdır. Ayrıca 25,90 ila 144 TL arasında değişen her keseye uygun en güzel banyo paspas takımları sizleri bekliyor.

[wp_ad_camp_1]

Banyo Paspasları 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*