Bambi Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Bambi Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları Resimleri (18)

Ayakkabı sektörü gibi hassas sektörlerde kalıcı olmak oldukça zor bir iştir. Bazı markalar vardır ki, kalıcı olmaktan daha fazlasını başararak bir marka haline gelirler. Ülkemizde bu markaların en güzel örneklerinden biri olan Bambi markası, 1961 yılında faaliyetine başladığında henüz Beyoğlu’nda sade bir ayakkabı mağazasıydı. Ancak yıllar içinde gelişerek ilk olarak 1966’da üretime başladı, sonrasında ise yan kuruluşu olan Arar firmasını da üretimine katan Bambi markası yıllar içinde oldukça geniş üretim ağına kavuştu. Aynı zamanda Türkiye geneline yayılmış birçok mağaza ile de hizmet veremeye başladı.  Bambi ürettiği ayakkabı modelleri ile kendi sektöründe moda çizgisini takip eden ve hatta belirleyen bir hale gelmiştir. Bambi ayakkabı modelleri fiyatlar konusunda da diğer markalardan çok daha uygun bir konumda bulunmaktadır. Bambi markası ayakkabı sektöründe kalitenin ne kadar uygun fiyatlarla müşterilere sunulabileceğini bizlere ispatlamaktadır.

Bambi ayakkabılar modelleri ve fiyatları ile çok çekici!

Üretim aşaması sırasında ayakkabı sektörü oldukça zorlu bir süreçten geçmektedir. Maliyeti artıran birçok faktör doğru şekilde yönetilip ortaya kaliteli ürünler çıkarıldığında ise karşılığı mutlaka alınmaktadır. Ayakkabı sektörü doğru yönetildiğinde mutlaka meyvesini vermekte ve oldukça büyük karlar elde edilmesini sağlamaktadır. Bambi markası işte bu iki önemli etkeni doğru bir şekilde harmanlayıp iyi yönetilen bir pazarlama ağı ve şık dizayn edilmiş geniş, ferah mağazaları ile satışlarını her zaman diri tutarken kar marjını da çok iyi noktalara getirmektedir.

Kaliteden ödün verilmeyen ürünlerde herhangi bir hata olması durumunda müşterinin mağduriyetinin giderilmesi adına her türlü çaba gösterilmektedir. Böylece ülkemizde sayısı çok fazla olmayan bilindik ve güvenilir ayakkabı markaları arasına girmeyi başarmıştır. Bambi ayakkabı modelleri kalitesiyle ve görünümündeki şıklığıyla diğer tüm ayakkabı üreticilerine örnek bir konumda yer almaktadır.

Bambi markası avantajlı fiyatlarıyla ve yılın belirli günlerindeki indirim kampanyaları ve ekstra uyguladığı indirimlerle de dikkatleri çekmektedir. Bambi ayakkabı fiyatları emsali olan diğer markalardan çok daha uygun sevilerdedir. Örnek vermek gerekirse yaz günlerine yaklaştığımız günlerde Bambi marka babet ürünleri internet satış mağazalarında 39 liradan başlamaktadır. Başka bir Bambi ürünü olan sandalet ayakkabılara ise 34 lira civarında fiyatlarla ulaşılabilmektedir. Kampanya sitelerinde yer alan bot ve çizmelere ise 49 lira civarından ulaşılabilir. Topuklu ayakkabı modellerine ise70 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabilmek mümkün olmaktadır.

Bambi ayakkabı modellerinde en çok dikkat çeken tasarımlar topuklu ayakkabı modellerindedir. Asil ve şık duruşuyla her kadını etkileyen topuklu ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabı giymekte zorlanan kadınlar için de dolgu topuklu modelleriyle satışa sunulmaktadır. Geçmiş yıllardan edindiği tecrübelerini daha iyi ürünlerin ortaya çıkarılması için yorumlayan Bambi yaz günlerine yaklaştığımız şu günlerde ürettiği babet modelleri ile de çok fazla dikkat çekmektedir. Her yıl daha da artan ilgiye geniş ürün yelpazesiyle karşılık veren marka gelecek yılların da yatırımını şimdiden yapmış gibi görünmektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*