Bahar Ayının Kurtarıcısı: Deri Ceketler

Deri-Ceket-Modelleri-Resimleri
Bahar Ayının Kurtarıcısı Deri Ceketler

Baharda havaların ne çok soğuk ne de çok sıcak olmamasından dolayı, sizin en kurtarıcı parçanız deri ceketler olacağı kesin. Kıyafetinizin üzerine giyeceğiniz deri ceket ile kombininizi bir anda farklılaşacaktır.

Modern kesim ile oluşturulan deri ceketler ile bir anda çekici bir bayana dönüşürken, derinin rock ve punk etkisiyle harmanlanmış olması da, size asi bir stil sunacaktır. Kullandığınızı aksesuarlarla, modern deri ceketleri daha çok şıklaştırırken, aynı zamanda feminen havanızı artırmış olacağınızı belirtmek isterim. Deri ceketle romantik bir hava yakalanır mı diye soranlara, pembe renk deri ceket modelleri giymelerini öneririm. Bu şekilde romantik bir stil çizerken, içinizdeki güçlü karakteri de ortaya çıkarırsınız.

Son yıllarda sokak stilinde oldukça kullanılan deri ceketleri çok farklı şekilde kombinlemek mümkün. Sizler için bahar ayının en kurtarıcı parçası deri ceketleri nasıl kombinlemeniz gerektiğine dair birkaç öneri sunmak istiyorum.

Elbisenizin Çizgisine Göre Deri Ceketinizi Seçin!

İlk yapmanız gerekeni söylemekle işe başlayalım. Elbisenizin çizgisine göre deri ceketinizi seçin ki ortaya çok daha şık kombinler çıksın. İster midi olsun ister maksi, mutlaka bu modellerin üzerine uyumu sağlayacak deri ceketler vardır. Eğer tarzınız salaş yönde ise; salaş elbisenizin üzerine, daha bol kesim bir deri ceket seçmeniz akıllıca olacaktır. Kalem elbise gibi bir elbise kullanmak isterseniz; bu elbisenin üzerine, daha modern kesim deri ceketleri tercih etmelisiniz.

Deri Ceketlerde Renklerin Önemli olduğu Bir Gerçek

Kombin yapmakta zorlanmamak için gardırobunuzda iki ayrı renkte deri ceket olmalı. Deri ceketlerde renklerin önemli olduğunu bir gerçek. Şıklığınıza şıklık katmak ve stilinizi ortaya koymak için kendi gardırobunuza uyum sağlayacak deri ceketlere hayatınızda yer açın.

Dar Bir Deri Ceket Bol Paça Pantolon Uyumu

Eğer sıradanlıktan sıyrılmak istiyorsanız; dar bir deri ceket, bol paça pantolon uyumuna hayran kalacaksınız. Bu şekilde farklı bir, o kadarda çekici bir kombin oluşturacaksınız.

Kat Kat Giyinip En Üstte Deri Ceketinizi Giyin!

Kış aylarında oldukça popüler olan Layering trendini baharda da devam ettirebilirsiniz. Daha ince parçaları üst üste giyip bu stille şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Kat kat giyinip en üstte deri ceketinizi giyin ki ceketinizin şıklığını vurgulayın.

Deri Ceket Etek Boyu Uyumu

Elbiseler gibi eteklerde de, deri ceket etek boyu uyumu önemli. Özellikle midi eteklerle yapılan kombinlerde, deri ceketinizle spor bir şıklık yakalarken, mini etekler ile daha feminen bir hava yakalarsınız.

[wp_ad_camp_1]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*