Baby&Me Göğüs Ucu Kremi Yorumları – Kullananlar

Bazı ürünler yerli üretim olmaları durumunda daha uygun fiyatla ön plana çıkıyor. Bu da o ürünlerin uygun fiyatlı olmalarının ötesinde bir farklarının olmadığı ve hatta daha kaliteli olduklarını da gözler önüne serebiliyor. Bugün Baby&me göğüs ucu kremi yorumları ile karşınızdayız.

Daha önce farklı göğüs ucu kremi kullanmış biri olarak hem uygun fiyatlı hem de hassas ciltler için olan bir ürün arayışındaydım. Baby&me bu konuda beni kesinlikle rahatlattı diyebilirim.

Göğüs Ucu Kremi Yorumları

Öncelikle özelliklerinden bahsetmeden birkaç farklı yoruma yer vermek isterim. Birinci yorum kendi yorumum olduğu için onu hızlı bir şekilde yazayım: Bu ürün kullanımı bakımından oldukça rahat! Herhangi bir korucu madde yada alerjen barındırmıyor. Oldukça yumuşatıyor aynı şekilde emzirmeden önce silinmesine gerek yok yazsa da dayanamadım silerek kullanıyorum. Son derece ayrıcalıklı bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı olması da bu ürünü bir adım öne çıkarıyor. Ben tavsiye ediyorum.

Ayşe: Bundan önce Fransız malı bir ürün kullanıyordum. Bir kutusu ile yaklaşık olarak 5 kutu bu üründen satın alınabilirdi. Zaman içerisinde hassasiyeti artırdı. Bu ürünse oldukça kullanışlı kullanmak isteyenler için gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Herkes kullanabilir.

Baby&Me Göğüs Ucu Kremi Özellikleri

Göğüs ucunu nemlendirmek için üretilmiş bir ürün olmasının yanı sıra hassas ciltler için de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi barındırmaz. Paraben, boya veya silikon içermez. Bu da bebeğiniz için güvenerek kullanacağınız bir ürün haline gelmesini sağlamıştır.

Lanolin barındırıyor olması dışında (ki bu da doğal bir ürünmüş) herhangi bir katkı maddesi yada alerjen barındırmamaktadır.

Baby&Me Göğüs Ucu Kremi Nerede Satılır

Yanlış hatırlamıyorsam ben bu ürünü e-bebek adresinden satın aldım. İnternet adreslerine girerek göğüs ucu kremi yazmanız durumunda doğrudan karşınıza çıkıyor. Bu ürün dışında farklı bir ürün almak isterseniz de ben ekonomik olması ve son derece kolay ulaşılabilir olması nedeniyle e-bebek adresini kullanıyorum. Tabi ki tercih size kalmış. Bu ürün için yorumlarınızı ve inceleme yapmamı istediğiniz farklı ürünler hakkında yorumlarınız içinde adresimizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için anne ve çocuk bölümüne göz atabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*