Baby Shower Ne Hediye Alınır

 Baby Shower Ne Hediye Alınır

Şu ara baby shower ismini daha sık duymaya başladık. Hızlı bir şekilde yayılan bir akım halini alan bu kutlamaya giderken ne almak gerekir? Dikkat edilmesi gereken başka neler vardır sorularının cevaplarını birlikte arayacağız. Daha fazla konu başlığı hakkında aklınıza takılanlara cevap aramak için forum bölümüne üye olabilirsiniz.

Baby Shower Misafir Hediyeleri

Öncelikle bebek bezi pastası seçeneğine göz atabilirsiniz. Peki ama bebek bezi pastası nedir? Diye soracak olursanız; bebek bezlerinden, havlulardan ve küçük oyuncaklardan hazırlanmış pasta şeklinde hediyelere verilen genel bir isimdir. Sadece bizde değil yurt dışında yapılan pek çok baby shower partilerinin de olmazsa olmaz hediyeleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Bunun farklı modellerine internetten ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda kendinizde hazırlayabilirsiniz.

Resimdeki örnek bebek bezi pastasında rulo haline getirilmiş bebek bezi ve havluların kat kat çıkılması ile bir bebek bezi pastası oluşturulmuş. Bunun dışında hediyeler, emzikler, oyuncaklar yada daha özel notlarla bu pasta daha büyük bir hale getirilebilir. Aynı zamanda çok önemli birine baby shower hediyesi yapmak istiyorsanız bu iş için hazırlanan bebek bezi pastalarını değil kendi oluşturduğunuz bir ürünü de kullanabilirsiniz.

Bebek Albümleri

Baby shower için olmazsa olmaz hediyeler arasında ikinci sırada hiç  şüphesiz bebek albümleri yer almaktadır. Bunun dışında bebeğin günlük olarak fotoğraflarının ekleneceği bir albüm alınabilir yada bütünüyle bir hatıra defteri de alınabilir. Bebeğiniz için düzenli olarak bu anı defteri doldurulurken uzun yıllar boyunca saklanacak bir hediyeyi de vermiş olursunuz.

Bebek Elbiseleri

Son zamanlarda baby shower için en çok tercih edilen hediyeler arasında bebek elbiseleri de yer almaktadır. Marka olan ve mağazalarda satılanlardan daha çok örme, özel üretim ve farklı konseptlerde olan bebek elbiseleri baby shower için daha mantıklı hediyeler olarak ön plana çıkar. Dilerseniz bu bebek elbiselerini kendi hazırladığınız bir sepet içerisinde sunabilirsiniz. Dilerseniz de farklı hediyelerle beraber bebek elbiselerini hediye edebilirsiniz. Bunun için aldığınız hediyenin fiyatı ve yakınlık derecesi gibi pek çok değişkeni de göz önünde bulundurmanız gerektiğini hatırlatalım.

Farklı Oyuncaklar

Bebeğin cinsiyeti, ismi, ailesi ile yakınlık derecesine göre esprili ve farklı bir oyuncak hediyesi de verebilirsiniz. Çoğunlukla tek başına verilen hediyeler baby shower için biraz basit olarak algılansa da bebek bezi pastasında olduğu gibi bir sepet içerisinde bu hediyeyi verdiğiniz de daha eğlenceli bir görüntü ortaya çıkmış olacaktır.

Ne hediye alırsanız alın. Önceden hazırlığını yapmak ve özel hissettirmek için küçük süslemeler yapmayı unutmayın. Bir hediyenin fiyatı ikinci hatta üçüncü sırada gelir. Önemli olan o kişinin kendini özel hissetmesini sağlamaktır…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın