Baby Plus Oto Koltuğu Kullananlar

Yeni ürünleri tanıtmaya devam ediyoruz. Son zamanlarda daha çok yerli markaların ürünleri üzerine yoğunlaşıyoruz ve Baby & Plus ile devam etmek istedik. Bildiğiniz üzere bu ürünler çoğunluğukla e-bebek markası olarak biliniyor. İnternette araştırma yaptığınız zaman farklı web sitelerinde de bu markanın ürünlerini alma imkanınız bulunuyor. Elimizden geldiği kadarıyla baby plus oto koltuğu hakkında gerçekçi yorumlar yapacağız. Sizin düşüncelerinizin de bizim için son derece önemli olduğunu belirtelim. Dilerseniz forum bölümü üzerinden kafanıza takılan tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Baby Plus Nasıl Bir Marka

Ürünlerinin nasıl olduğuna değinmeden önce bu ürünlere nereden ulaşabileceğinizi belirtelim. Ürünleri satın almak isterseniz e-bebek mağazalarına göz atabilir yada https://www.e-bebek.com/baby-plus-b1994/ adresi üzerinden ürünlere ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim asıl konumuza baby plus nasıl bir marka ve baby plus oto koltuğu alınır mı? Sorularının cevaplarını birbir verelim.

Çok samimi olduğum bir arkadaşımla bugün alışveriş yapmak üzere ebebek mağazasına gittik. Daha önce önemli bir kaza atlattıkları için oto koltukları kırılmıştı. Çok şükür o anda oto koltuğunda bebekleri olmadığı için sadece bu kazayı oto koltuğunun kırılması ile hafif atlatmışlardı ama yine de yeni bir oto koltuğuna ihtiyaç duyuyorlardı.

Arkadaşımın aklında Kraft’ın isofixli bir oto koltuğu vardı ama idareten kullandıkları araçlarında isofix bulunmadığı için bunun önemli olmadığını belirtmiştim. Biz ebebek mağazasında kraftın ürünü hakkında bilgi aldığımız sırada bize yardımcı olmak için benzer ücretlerde birkaç oto koltuğu daha getirilmişti. Bu koltuklar arasında baby plus koltukta bulunduğu için orada detaylı bir şekilde inceleme fırsatı buldum.

Baby Plus Markası Hakkında

Markanın ürünlerinin oldukça kaliteli olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. İnceleme imkanı bulduğum oto koltuklarında

  • Terletmeyen kaydırmaz ve yıkanabilir kumaş
  • Koltuklar için çok kaliteli sabitleme özelliği
  • Bebeğinizin rahat etmesi için kol dayama kemeri ve yükseltilebilir özellik bulunuyordu.
  • Kilo gram olarak üründen ürüne farklılık göstermesine rağmen 9 ila 36 kilogramdan başlayarak ağırlık miktarı artırılıyordu.
  • Gerekli kalite belgeleri bulunuyor.
  • 2 sene garantisi var ve marka Fransız markası arkadaşlar…

Baby Plus Kraft Karşılaştırması

Kraft çok kaliteli bir marka bu konuda tartışmak bile yanlış bunu kabul ediyorum ama!

Baby plus oto koltuğu ile kraft oto koltuğunda aynı fiyatlarda olan ürünlerde birkaç farklılık gözüme çarptı. Bunu özellikle belirtmeden baby plus oto koltuğu konusunu es geçmek istemiyorum. Öncelikle darbe önleyici yan aparatları büyük bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

Burada kırmızı ile işaretlediğim darbe önleyici mekanizmanın başka bir markada karşıma çıkmadığını yada daha yüksek fiyatlı ürünlerde karşıma çıktığını söylemek istiyorum. Allah göstermesin bir kaza bela bir olay olduğunda öncelikle darbe emiciye sonra oto koltuğuna en son bebeğe gelecek şekilde darbelerin oluşması anlamına geliyor. Bu da ürünün bir avantajı olarak ortaya çıkıyor.

Baby plus oto koltuğunda benim dikkatimi çeken bir diğer konuda kaliteli kumaşı ve süngeri!

Baby Plus Oto Koltuğu Süngeri

Bunu oto koltuğu alırken dikkat edilmesi gerekenler listesinde de yazmıştım. Öncelikle elinizle kumaşına bir dokunun kendinizin oturmak istemediğiniz kumaşlardan çocuklarınızı uzak tutun. Koltuğa elinizi bastırdığınız zaman hemen plastik aksamını hissetmemeniz gerekiyor ki çocuğunuz rahat etsin. Baby plus oto koltuğu bu konuda sınıfı geçmeyi başarıyor.

Bir diğer önemli özelliği de bu üründe kumaşların terletmez bir yapıda bulunması ki bu da uzun süreli yolculuklarda çocuklarımızın terlememesi açısından son derece önemli bir artı olarak dikkatleri üzerinde toplayan bir konudur.

Şahsi fikrim daha pahalı markaları almak yerine baby plus gibi pazara yeni yeni girmeye başlayan markalardan yana tercihinizi kullanmanızdır. Üzerinde yer alan marka ibaresinden uzak durmalı ve markanın size sunduğu kaliteli ayrıcalıklara göz atmalısınız. Böylece hem kaliteli bir ürün satın alır hem de bebeğinizin ihtiyaçlarını bütünüyle karşılamış olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!