Babalar Günü Hediye Önerileri – Babaya Ne Hediye Alınır

babalar gününde ne alınır

Her ne kadar anneler günü kadar önemsenmiyor olsa da babalar günü kapıda. Farklı internet sitelerinin babalar günü indirim seçenekleri ile ön plana çıktıklarını söyleyebiliriz. Farklı konu başlıklarından yola çıkarak babaya ne hediye alınır sorusunun cevaplarını birlikte cevaplayalım istedik.

Babalar Günü Ne Zaman

Öncelikle unutkan evlatlara ışık tutacak bir cevap ile devam edelim. Babalar günü 16 Haziran’da kutlanacak, aşağı yukarı iki haftanız var. Türkiye içerisinden sipariş vereceğiniz tüm sitelerden kargoların yetişeceğini söyleyebiliriz. Bunun dışında yabancı internet sitelerinden verilecek siparişlerin biraz risk olacağını da hatırlatalım. O sebepten biz yerli seçenekleri değerlendirmeye çalışacağız.

Babaya Ne Hediye Alınır 2019

Öncelikle bütçenizin son derece önemli olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bir diğer önemli konu başlığı ise babanızın eksiklikleri olabilir. Bir tıraş makinesine ihtiyaç duyuyor olabilir. Aynı şekilde bir kemer, cüzdan seti hoşuna gidebilir. Bunun dışında ismine göre hazırlanmış bir tavla setine hayır demeyebilir. Bu durum tamamen babanızın ihtiyaçlarına göre değerlendirilebilir.

Buna rağmen babaya ne hediye alınır sorusunu birkaç farklı cevap içerisinde incelemek mümkün olabilir:

  • Giyim & kuşam
  • Kişisel bakım
  • Günlük ihtiyaçlar
  • İş hayatı

Bu başlıkları tek tek inceleyerek babalar gününde ne hediye alınır sorusunun daha mantıklı bir şekilde cevaplarını vermeye çalışabiliriz.

Babaya Alınacak Giyim ve Aksesuar Hediyeleri

Babanızın günlük hayatta giyeceği (iş hayatını bunun dışında tutun) bir hediyeye göz atabilirsiniz. Çok sevdiği bir penye, pantolon yada çorap seti alabilirsiniz. Giydiği zaman sizi hatırlayacağı bir gömlek (spor) yada sevdiği takımın bir lisanslı ürününü de satın alabilirsiniz.

Bunun dışında ayakkabı yada dolabında hiç olmayan yada artık eskimeye başlayan bir aksesuarı alabilirsiniz. Tabi ki babanız işkolikse yada günlük hayatta çok fazla ihtiyacı olmadığını düşünüyorsanız diğer başlıklara göz atabilirsiniz. Bunun dışında önümüz yaz olduğu için hiçbir babanın güzel bir güneş gözlüğüne hayır demeyeceğini de hatırlatmış olalım.

Kişisel Bakım Hediye Önerileri

Tıraş bıçağı, tıraş makinesi, yada setleri ilk akla gelenlerdir. Babanızın ismine özel hazırlanmış bir set satın alabilirsiniz. Bunun için fırça seti satan pek çok internet adresi bulunmaktadır. Bunun dışında parfüm & deodorant setleri de her zaman için babaların gönlünü çalacak hediye seçenekleri arasında yer alacaktır.

Bunun için babanızın ihtiyaçlarına biraz göz atmalı ve nelerden hoşlanıp, nasıl zaman geçirdiğini iyi analiz edebilirsiniz.

Babaların Günlük İhtiyaçları

Bu bazen araba ile ilgili olabilir. Bazen de sıklıkla kullandıkları yada kullanacakları bir çanta olabilir. Arabasının neye ihtiyacı olduğunu düşünerek başlayabilirsiniz. Kitap okumayı seviyorsa ona hoşlanacağını düşündüğünüz bir kitap alabilirsiniz. Sıklıkla futbol programları izliyorsa buna uygun bir hediye satın alabilirsiniz. Babanızın bir gününün nasıl geçtiğini ve neye ihtiyaç duyduğunu göz önüne alarak harekete geçebilirsiniz.

Babalar Günü İndirim Kampanyaları

Bazı internet siteleri özellikle erkekler için satılacak eşyalarda ciddi indirimler yaptıklarını vaat ediyorlar. Bunların bir kısmı gerçekten ekonomik olmasına rağmen ben burada çok fazla reklam yapma taraftarı değilim. Trendyol, gittigidiyor, hepsiburada, n11.com ve diğer alışveriş siteleri özellikle şu günlerde direkt açılış ekranlarında sizi karşılayacaktır. Babalar günü indirim kodları, kampanyaları vs…

Aslına bakarsanız benim incelemelerim sonucunda çok da ekonomik olmayan indirimlerden bahsetmek mümkün oluyor diyebilirim. Çoğunlukla belli bir limitin üzerinde satışın amaçlandığı bu uygulamalarda özellikle dikkat edilmesi gereken konu başlıkları olduğunu da hatırlatmakta fayda var…

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için markalar bölümüne göz atabilirsiniz. Her geçen gün güncellenen alt yapımızla sizi daha fazla bilgiye ulaştırmayı amaçlıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*