Atasay Gerdanlık Modelleri ile İlgi Çekiyor!

Atasay Gerdanlık Modelleri ile İlgi Çekiyor Resimler (9)

Takılar kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer almaktadır. Takı aynı zamanda bir kadına özel günlerde verilebilecek en güzel hediyedir. Bu hediyenin duruma, mekana, zamana uyması çok fazla önemli olmasa da uyumu sağlamak, hediyeyi veren erkeğin fazladan puan kazanmasını sağlamaktadır. Bu kadar önemli bir konu kadın denince akla gelen konuların en başında gelmektedir. Biz de bu nedenle Atasay gerdanlık modelleri nelerdir onları inceleme altına aldık.

Bu yılın Atasay gerdanlık modelleri nelerdir?

Atasay firması farklı tasarımları sunmanın gayreti içinde olduğunu gösterir nitelikte değişik kolye uçlarıyla süslenmiş gerdanlıklarla piyasada adından her zaman söz ettirmeyi başarmıştır. Atasay gerdanlık modelleri yıldız kolyeler, melek kolyeler, yazı işlemeli kolyeler gibi modellerden oluşmaktadır.

Atasay gibi ünlü bir altın firması gerdan modelleri konusunda ilgi çeken modelleri hiç kuşkusuz her sene piyasaya sunmaktadır. Bu modellerden en dikkat çekici olanı son zamanların modası haline gelen sonsuzluk kolyeleridir. Sonsuzluk kolyelileri konusunda farklı tasarımlarla tüketicilerin karşısına çıkan firma bu konuda oldukça iddialı olduğunu bu modellerle gösterdi. Firmanın farklı modelleri arasında sayabileceğimiz kalpli kolyeler ve taş işlemelerle süslenmiş gerdanlıkları da bu senenin yeni ürünleri arasında kendine yer bulmaktadır.

Atasay gerdanlık modelleri fiyatları gerdanın ağırlığına ve gerdana yapılan işçilik maliyetine göre değişmekle birlikte piyasadan çok da farklı fiyatlarda değildir. En özel geceler için çok iyi hediye sayılabilecek modeller Atasay kuyumculuk gerdanlık modelleriyle mağazalarında ve internet ortamında alıcılarını beklemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*