Armine Pantolon Modelleri 2016 Kış Sezonu

Armine Pantolon Modelleri 2016 Kis Sezonu Resimleri
Armine Pantolon Modelleri 2016 Kış Sezonu

Yeni sezonda pantolon modellerini de görücüye çıkaran Armine, bayanlara dar ve bol pantolon seçenekleri sunuyor. Armine pantolon modelleri kış için özel olarak tasarlanan çeşitleri ile uygun fiyat aralıklarına sahip. Pantolon modellerine geçmeden önce pantolonlarda ne gibi yenilikler ya da değişiklikler bunlara bakalım.

Armine Pantolonlarda Renk Alternatifleri

Eğer her renkten bir pantolon görmek istiyorsanız, Armine bayan pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Ünlü marka kış sezonu pantolonlarında birden fazla renge değinmiş. Kahve, mürdüm, lacivert, bej, bordo, pudra ve tabii ki siyah renk pantolonları kış koleksiyonu içerisinde bulmak mümkün.

armine-kislik-pantolon-modelleri-2016-resimleri
Armine kışlık pantolon modelleri 2016

Renk alternatiflerinin yanında bol ve dar pantolon seçenekleri de yeni sezonun özellikleri arasında. Dar pantolonlarda sigaret pantolon özelliğini görüyoruz. Bol pantolonlar ise bacak boyunca bir bolluk sunuyor. Yani dar giymeyi sevmeyen bayanlar, bacak boyunda uzunluğunda bol tasarıma sahip bu pantolonları tercih edebilir.

Armine Pantolonlarda Yeni Bir Bakış Açısı

Kış sezonu pantolonlarda dikkatimizi çeken başka bir detay ise ayak bileklerinin hemen üst kısmına kadar uzanan fitilli pantolonlar. Kış sezonu pantolonları arasına yeni bir tasarım ekleyen Armine, bileklere kadar ulaşan fitillerin sonuna 5 – 10 cm arasındaki bir uzunlukta fermuar ilave etmiş. Bu tasarım da pantolonlar bilinen modellerden farklı bir tarza sahip olmasını sağlamış.

Peki, Pantolonların Fiyatları?

Yeni sezon pantolonlar modellerine göre farklılık gösteriyor. Armine pantolon fiyatları için en ucuz modelin 135,90 TL, en pahalı pantolonun ise 160,90 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Armine Pantolon Modelleri 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*