Armine Etek Modelleri 2014

Giyim sektörünün en zorlu kollarından biri olan tessettür giyiminde önemli markalardan biri olan Armine markası etek modelleri üretiminde de büyük bir ilerleyiş göstermiş durumdadır. Tesettürlü bayanların etek tercihinde ilk sıralarda yer alan markanın bu yıl tasarımları arasında oldukça önemli modeller yer almaktadır. Güzel günlerin en özel kadını olmak isteyenler için tasarlanan modeller hem tesettürlü bayanların hem de tesettürlü olmayan kadınların ilgisiyle karşılanmaktadır. Armine etek modelleri, geçen yıl olduğu gibi bu sene de birbirinden farklı birçok modelle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Armine markası tasarlamış olduğu etek modellerinde farklı detaylara yer vererek gelecek günlerde daha fazla tercih edilir hale gelecektir.

armine-etek-modelleri-2014-resimleri (24)

Armine etek modelleri 2014 yılında hangi modellerle karşımıza çıkmaktadır?

Armine etek tasarımlarında genel olarak koyu renklerri tercih etse de rengarenk tasarlanmış modellere de koleksiyonunda yer vermektedir. Tek renk tasarlanmış olan modeller daha fazla ön planda olsa da karışık renklerden oluşturulan modeller de bu koleksiyonda kendine yer bulmaktadır. Armine etek modası, edinilmiş tecrübenin ve müşterilerin istekleri doğrultusunda oluşturulan koleksiyonun ortaya konması şeklinde oluşmaktadır. Dünyanın modasını bir mağazada bulabileceğiniz Armine mağazalarında etekten cekete, montdan pardesüye, başörtüsünden çanta ve ayakkabıya kadar birçok farklı modelde üretilmiş ana giyim unsurları ve giyim aksesuarlarını bulabilmeniz mümkündür. Bu yönüyle Armine mağazaları müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmanın bilinceb olarak hareket etmektedir.

Etek modelerine göz gezdirdiğimizde onlarca çeşit arasından seçim yapmanın oldukça zor olduğunu görmekteyiz. Ancak ürün çeşidinin fazla olması karar vermeyi zorlaştırsa da verilen kararın en doğru olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda Armine etek modelleri 2014 fiyatları ile şaşırtıcı bir konumda yer almaktadır. Markanın ürünlerine uyguladığı fiyatlar diğer markaların fiyatlarıyla kıyaslandığında önemli derecede ekonomik bir çizgide ilerdeği görülmektedir.

Armine modellerinde etek boylarının yarısına yakınının kısa tasarlandığı görülmektedir. Modellerde çok uzun etek boyları tercih edilmezken her biri en az bir ufak detayla süslenmektedir. Etek modellerinin bir kısmında kemer bulunmaktadır. Eteklerin bazılarının düğmelerle bazılarının ise farklı dikiş ve kesimlerle haretlenmesi sağlanmaktadır. Böylece görüntü olarak daha şık bri görüntü ortaya konmaktadır. Modellin birçoğu düz tasarlanırken bir kısmı pileli üretilmiştir. Aynı tasarımın farklı renklerde hazırlanan modelleri daha geniş bir seçim olanaı sunmaktadır. Armine etek modelleri arasında hem günlük giyime hem de klasik ve spor giyime uygun modeller bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!