Armine Eşarp 2016 Kış Sezonu Modelleri

Armine Esarp 2016 Kis Sezonu Modelleri Resimleri
Armine Eşarp 2016 Kış Sezonu Modelleri

Eşarp modellerinde kalitenin bilindik adı Armine, kış sezonunda yine en göz alıcı tasarımları karşımıza çıkardı. Armine eşarp 2016 koleksiyonunda rengarenk eşarplar bulunuyor. Şık detayların yer aldığı modeller, her zamanki gibi farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanmış. Çiçekli modellerden hoşlanan bayanları düşünen marka, düz tasarımları tercih eden bayanları da unutmamış.

Armine Eşarplarda Aynı Desenlerde Farklı Renk Seçenekleri

Bayanların Armine eşarpları tercih etme nedenlerini sıralarsak birden fazla neden söyleyebiliriz herhalde. Çünkü Armine eşarplar, sadece tek bir zevke hitap edecek şekilde üretilmiyor. Her sezon geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefleyen Armine, 2016 kışında da aynı amaçla yola çıkmış ve bayanlara birçok alternatifi aynı anda sunmuş. Armine eşarp modelleri 2016 kışında siz bayanlara aynı desenlerde değişik renk seçenekleri sunuyor. Eşarplar içerisinde bir model çok mu hoşunuza gitti? ve bu modelin lacivert rengini mi olsun istiyorsunuz? Merak etmeyin hoşunuza giden modelin kesinlikle aklınızdaki renkte bir çeşidi vardır.

Armine Esarp Modelleri 2016 Kis Sezonu Resimleri
Armine Eşarp Modelleri 2016 Kış Sezonu

Çiçekli Modeller ile Gelen Şık Dokunuşlar

Armine eşarpların kış sezonu koleksiyonunda dikkati çeken ilk detay, çiçekli modellerin ağırlıkta olması. Çiçek desenlerinin konuşlandırıldığı eşarplar üzerindeki çiçekler oldukça gerçekçi. Bunun yanında karşıt renklerin üzerine yerleştirilen çiçekler canlı motifleri gözler önüne seriyor.

Fiyatlara Gelince!

Fiyatlara baktığımızda karşımıza tek bir fiyat çıkıyor. Armine eşarp fiyatları 2016 kışı için belirlenen fiyat 120 TL. Hangi eşarbı seçtiğiniz önemli değil, istediğiniz modeli seçin hepsine aynı fiyatı ödeyin.

[wp_ad_camp_1]

Armine Eşarp 2016 Resimleri