Armine Elbise Modelleri 2014

  Her sezon gelişen ve değişen moda dünyasına modellerin uyum sağlamasını gerçekleştirmek markaların en zorlandığı işlerden olmuştur. Her ne kadar gelecek sezonların bile tasarımlarını oluşturarak hazırda bekleten markalar olsa da bu marka olabilmenin gereğidir. Armine gibi markalar içinde bulundukları sezonu unutarak gelecek sezon çalışmalarına başlarken belki de brikaç sezon ötenin temellerini attıklarının bilincinde olarak hareket etmektedirler. İşte Armine elbise modelleri bu titiz çalışma sonucu ortaya çıkan ürünlerden oluşmaktadır. Tesettür giyiminde adından sıkça bahsettiren marka bu sezon ortaya koyduğu ürünlerle büyük takdir toplamaktadır. Elbise modellerinde de farklı çeşit modelleriyle yine güzel bir koleksiyon sunmaktadır.

  Başlıksız-1

  Armine elbise modelleri 2014 yılının enleri arasına girmeyi başardı!

  Tesettür modasına yön veren tasarımların altına imzasını atan Armine markası 2014 yılı için hazıllamış olduğu elbise modelleri ile sezona oldukça iyi bir giriş yapmıştır. Belki de Armine tesettür giyim modelleri içinde en çok beğenilen modellerden biri olan Armine elbiseler birçok testtürlü kadının tercihi olmaktadır. Yüksek fiyatına rağmen satışlardaki başarısı markanın üretimdeki kalitesinin bir sonucu olarak değerlendirilmektedir.

  Armine markasının üretmiş olduğu elbise modellerine şöyle bir bakacak olursak modellerdeki sadeliğin verdiği şıklık ön plana çıkmaktadır. Mor, bej, kiremit kırmızısı gibi sıradan olmayan renklerde tasarlanan modeller içermesi, koleksiyonun ne kadar geniş zevk gurbuna hitap ettiğinin bir kanıtı olarak gösterilmektedir. Armibe giyim elbise modellerinin neredeyse tamamında modeliufak detaylarla tamamlama yoluna gitmektedir. Bu da renklendirmeyle katınlan havanın tamamlayıcı bir özelliğidir. Küçük parlak düğmeler, bel kuşakları ve kemerler, eteklerdeki pile detayları modellerdek ien temel detaylardandır.

  Armine elbise modellerinde genellikle açık tonlarda renkler kullanılmaktadır. Bazı modeller tek renk tasarlanırken, bazı modeller de birden fazla renkteki kumaşların genellikle simetrik olarak bir araya getirilmesiyle ortaya konmaktadır. Kimi modellerde ise çiçek desenleri dikkat çeken en önemli unsurlar olarak göze çarpmaktadır.

  Armine’nin elbiseleri genellikle tek parça görünümündedir. Bazı modellerde bu durum etek ve üst kısmın farklı renklerde veya desenlerde tasarlanmasıyla bozulmakta ve her iki bölgenin de ayrıymış gibi görünmesine sebep olmaktadır. Sonuç olarak iyi yürütülem müşteri politasının sonucu olarak elde edilen dönütler güvenilir bir veri havuzunda toplandıktan sonra yapılan titiz bir çalışma sonucu güzel elbise modelleri ortaya konmaktadır. Böylece marka olabilmenin temel şartlarını yerine getiren Armine gurur duyacağı ürünleri piyasaya sunmaktadır.

  2 YORUMLAR

  1. sırf armine tesettür elbise modelleri sayesinde kapanmayı düşünüyorum. beni o kadar etkiliyor ki anlatamam yani.. farkettimde bu kadar güzel tasarımların bir arada bulunduğu bir başka isim yok….

  2. armine elbise modelleri iyi fakat onun daha marifetli olduğu bir bölüm var oda eşarp, armine eşarp konusunda süper bir yol almış bence bir numara o kadar eminim bu konuda 🙂

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu yazınız!
  Lütfen bu kısma adınızı yazınız!